Petrol
110.97
0.17%
Euro
17.2919
1.50%
Dolar
16.0803
0.97%
Altın
966.09
1.82%
Borsa
2375
-0.25%
Bitcoin
478.244
-0.88%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  Devlet Bahçeli İzmir'de partililerle bayramlaştı

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı'nın son gününde İzmir'de partililerle bayramlaştı.
  • 30.07.2014 - 16:58
  Devlet Bahçeli İzmir'de partililerle bayramlaştı

  Devlet Bahçeli İzmir de partililerle bayramlaştı #1

  Devlet Bahçeli, İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda partililerle bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde konuşan Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yüklendi. 

  MÜSLÜMAN COĞRAFYASINDAKİ KATLİAMLARA DEĞİNDİ

  Konuşmasına herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak başlayan Bahçeli, Müslüman dünyasının yaşadığı zulümlere değindi. Müslüman coğrafyasında yaşanan katliamlara dikkat çeken Devlet Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü;

  "MÜSLÜMANLAR ÖLÜYOR, ÖLDÜRÜLÜYOR"

  "Farkındaysanız, sistematik olarak Müslümanlar ölüyor, öldürülüyor. Türkler ölüyor, öldürülüyor. İslam coğrafyasında karışıklık ve vahşet hüküm sürüyor. İmparatorluğumuzdan kopan toplumlar sanki diri diri gömülüyor. Osmanlı barışı altında sükûnet ve kardeşlik içinde yaşayan halklar şimdilerde imdat diyor, düzen ve dirlik çağrısı yapıyor. Maalesef ki zalimler İslam’a kara çalmaktadır. Küresel hesaplar, Müslüman varlığına kastetmektedir.

  "MALUM ADAMI İYİ TANIYORSUNUZ"

  Müslüman kanına doymayan küresel saldırganlara boyun eğen, bölgesel senaryolarda oynatılan malum adamı iyi tanıyorsunuz. İsrail Gazze’yi yakarken bu adam sadece konuşmuştur. Mısır’da darbe yapılırken bu adam sadece gürültü çıkarmıştır. İki pilotumuz şehit edilirken, Mavi Marmara’da 10 vatandaşımız katledilirken, Reyhanlı’da 53 vatandaşımız bombalı saldırıya kurban giderken bu adam sadece ipe un sermekle meşgul olmuştur. Bu adam ki Caber’deki Süleyman Şah Türbesi tehdit edilirken sesini çıkaramamış, hattâ Türkiye’ye dışarından füze attırıp Suriye’yle savaşa sokmayı bile planlamıştır. Türkiye’nin tarihsel gücü, aday Erdoğan tarafından eritilmiştir.

  "TÜRKİYE YALNIZLAŞMIŞ, İÇİNE KAPANMIŞTIR"

  Türkiye’nin saygınlığı, aday Erdoğan tarafından heba edilmiştir. Türkiye’nin milli ve kültürel birikimi, aday Erdoğan’ın hışmına uğramıştır. Aday Erdoğan tüm komşularla sıfırı tüketmiş, tüm komşularla aramızı açmıştır. Türkiye bölgesinde yalnızlaşmış, içine kapanmıştır. Darbeci diye yaftalanan Sisi, Gazze’de akan kanın durması için mekik diplomasisi yürütürken, Filistin Devlet Başkanı Mısır’a umut bağlamışken aday Erdoğan günü gün etmiş, yalan ve ikiyüzlülükle vakit geçirmiştir. Aday Erdoğan İsrail’e önde hakaret ederken arkada oğlu, tıka basa doldurduğu gemileriyle İsrail limanına çoktan yanaşmıştır. Aday Erdoğan İsrail’i sahnede terör devleti diye suçlarken perde gerisinde boynundaki Yahudi cesaret madalyasını parlatmış, aldığı yüz binlerce dolarlık ödülü saymıştır.

  Devlet Bahçeli İzmir de partililerle bayramlaştı #2

  "FİRAVUN'UN İZİNDEN YÜRÜMESİ YETERLİDİR"

  Erdoğan konuştukça batmış, meydanlara çıktıkça bitmiş, maskesi düşmüştür. 12 yıldır Türkiye, geri dönüşüm kutusu dolan, silgisi kaleminden önce biten, bir dediği diğerini tutmayan bir adamın elinde israf olmuştur. Erdoğan’da iftira vardır, yalan vardır, gıybet vardır, karartma vardır. Bizim İsrail’in işini kolaylaştırmak için her türlü çirkinliği yaptığımızı iddia etmesi de müfteriliğinin, müflis siyasi zihniyetinin en açık kanıtıdır. Bize İsrail dalkavuğu demek için bir insanın Calut’un soyundan gelmesi, Firavun’un izinden yürümesi yeterlidir. Sözüm ona biz, gündemi Gazze’den alıp başka yerlere çekmek istiyormuşuz.

  "SEN MİLLİLİKTEN NE ANLARSIN?"

  Erdoğan’a sesleniyorum, sen millilikten ne anlarsın? Senin sözde milliliğin, sandık görülünce meydana çıkar. Aday Erdoğan, bil ki sen milli olamazsın, sen milli kalamazsın. Bir insanın milli olması için vatana, bayrağa ve millete şaşı bakmaması lazımdır. Bir insanın milli olması için gayrimilli unsurlara eğilip diz çökmemesi şarttır. Kozmopolit perişanlıktan millilik çıkmaz. Kaos tüccarına, Türk düşmanına, kimlik hasmına, Mustafa Kemal’e ayyaş diyen, T.C.’ye kast eden, Türklüğü etnik seviyeye indirmeye yeltenen bir şahsiyete milli değil, militanlaşmış milliyetsiz denir. Mürai, yani ikiyüzlü siyasetçiden milli olmaz, hele milliyetçi olmak hiç yakışmaz. Erdoğan, sözde bizi itham ederek, IMF’den aldığı borçları ödemesine millilik demektedir."  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir