Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.055
-2.00%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C
  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır

  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır

  Muharrem İnce, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin eleştirisine, "Sayın Bahçeli, hakaret etmişse iyi bir şey olacak demektir" dedi.
  • DHA
  • 25.01.2019 - 20:45
  • Güncelleme : 25.01.2019 - 20:45

  CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin eleştirilerine, memleketi Yalova’dan yanıt verdi.

  TÜRKİYE'DE 30 İLDE Mİ BEKA SORUNU VAR

  İnce, cuma namazı öncesi yaptığı açıklamada, "Bakın belediyecilik hizmetleri, çöp toplamak, imar planı yapmak, park yapmak, yoksullara yardım etmek Türkiye’nin bir beka sorunu olamaz. Bunlar sıradan belediyecilik hizmeti. Şimdi 30 ilde ittifak kurdular. Diğer illerde kurmadılar. Türkiye’de 30 ilde beka sorunu var da diğer illerde yok mu? Neresinden bakarsanız bakın, tutarsızlık var." diye konuştu.

  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır #1

  Muharrem İnce, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

  "Yine Sayın Bahçeli şey demişti, Herkes yoluna’ demişti. Herkes yoluna dediği zaman beka sorunu yok muydu? Tekrar ediyorum, beka sorunu değil zeka sorunudur ama unutmayın Trump, Türkiye’yi tehdit ettiğinde, tweet attığında Erdoğan’ın 'Üzgünüm' demesi Türkiye için beka sorunudur.

  Ona cevap verememesi Türkiye için bir varlık sorunudur. Gençlerin Türkiye’yi terk etmesi bir beka sorunudur. Ayrıca Katar Şeyhi'nden hediye uçak alıp, tank fabrikasını, palet fabrikasını Katarlılara devretmek Türkiye için bir beka sorunudur.

  BENİ DESTEKLEYECEĞİNDEN EMİNİM

  Bunların böyle bilinmesini isterim ve şundan da eminim ki Sayın Bahçeli, Sayın Erdoğan’a ne hakaretler etti. Erdoğan, O'na ne hakaretler etti. Şimdi Bahçeli, Erdoğan’ı destekliyor. Sonra Devlet Bahçeli babam yaşında. Ben kendimden büyüklere, hakarete hakaretle karşılık vermem. Karşılık vermemem onun haklı olduğunu göstermez ama Erdoğan’a ettiği hakaretleri unutup bugün destekliyorsa ona ettiği hakaretleri de unutup yarın beni destekleyeceğinden eminim."

  Muharrem İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır

  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır #2

  BAHÇELİ İNCE'YE NE DEMİŞTİ

  İnce, geçtiğimiz günlerde Cumhur İttifakı ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak olsa olsa zeka sorunudur." demişti.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de "İnce ince nifak taşları döşeyen, orada burada partisinin genel başkanını hedef alan bir zat  Cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir." şeklinde yanıt verimişti.

  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır #3

  İnce: Bahçeli yakında beni desteklemeye başlayacaktır #4

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir