taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.1082
6.8174
1274.77
83675.33
250.529

Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu İZLE

Türkiye'nin konuştuğu olay kadın Senem Kuyucuoğlu'nun babası ilk kez konuştu.

08.05.2014 - 10:10..
Whatsapp ile paylaş

Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu İZLE

2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu internete sızan fotoğrafları ve olay açıklamalarıyla gündemdeki yerini korurken babası suskunluğunu ilk kez bozdu.

Türkiye'nin konuştuğu kadın Senem Kuyucuoğlu yıllardır babasıyla görüşmüyordu. Baba İrfan Kuyucuoğlu'nun kızı hakkındaki açıklamaları şöyle;

Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu İZLE

"KIZIMI İZLERKEN AĞLADIM"

"Senem'in çıktığı yayını izlerken gözlerim doldu ağladım. Kızım için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Ben bir babayım ve kızımı seviyorum. Afrika'dayken de kendisine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım...İstanbul'a gelme imkanım yoktu. Annesi ev hanımı, git dedim kızın yanında dur, yalnız bırakma onu.Kendimde suç bulmuyorum. Elimden geleni yaptım.Herkesin hataları olmuştur, benim de oldu...

Senem Kuyucuoğlu ile Babası İrfan Bey Karşı Karşıya İZLE

"SENEM BENİ GÖRMEMESİ GEREKEN BİR ŞEKİLDE GÖRDÜ"

İşlerim bozulunca ailemle de aram bozuldu. Senem için ne gerekiyorsa yaparım. Senem beni görmemesi gereken bir şekilde gördü! Ben gitmek istiyorum dedim kızımın yanına ama bana mani olundu."

"SENİNLE GÖRÜŞMEYİ BEN İSTEMEDİM"

Senem Kuyucuoğlu, babasının açıklamalarından sonra Beyaz Tv'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında uzun süredir görüşmediği babası ile konuştu. Babasına cevap veren Senem, "Ailem değil seninle görüşmeyi ben istemedim. İlçaların etkisindeyim ilk önce kendimi düşünüyorum iyileşmek istiyorum" diye konuştu.

"8 YAŞIMDA BABAMI ANNEMİ ALDATIRKEN YAKALADIM"

Senem Kuyucuoğlu, zor bir çocukluk geçirdiğini, sırf ailesinden uzaklaşmak için modellik yarışmalarına katıldığını 17 yaşında intiharı denediğini ve babasına olan kırgınlıklarını da dile getirmişti. Evli bir adamla ilişki yaşadığı yönünde çıkan haberlere cevaben kendi anne ve babası ayrılmış bir insan olarak kimsenin yuvasını yıkmayacağını ifade eden Senem Kuyucuoğlu "8 yaşında babamın annemi aldattığını görmüş bir insanım bu yazılanlar asla doğru değil. Benim çok yakınımda olan bir insandı birlikte iş kuracaktık" diye konuşmuştu.

Senem Kuyucuoğlu'nun babası konuştu İZLE

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir