Petrol
92.77
0.47%
Euro
18.2815
0.20%
Dolar
17.9632
0.28%
Altın
1.024
0.21%
Borsa
2932
0.65%
Bitcoin
430.628
-0.83%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  THY'den ABD ve İngiltere uçuşlarında laptop dağıtımı

  THY, Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm ABD tarifeli uçuşlarında business class yolcularına yönelik dizüstü bilgisayar dağıtımına başladı.
  • 06.05.2017 - 09:41
  THY'den ABD ve İngiltere uçuşlarında laptop dağıtımı

  THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Amerika ve İngiltere uçuşlarına getirilen elektronik cihaz kısıtlamasına yeni çözümler geliştirilmeye devam ediliyor.

  THY, DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR DAĞITMAYA BAŞLADI

  THY, Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm ABD uçuşlarının business sınıfında bugün itibarıyla dizüstü bilgisayar dağıtmaya başladı. Amerika'ya seyahat eden business sınıfı yolcular, zengin içerikli kabin içi eğlence sistemi Planet'in ayrıcalıklarıyla seyahatlerini eğlenceli bir deneyime dönüştürürken, kabinde sunulacak yeni dizüstü bilgisayarlar sayesinde şahsi işlerinin takibini de gökyüzünden kesintisiz sağlayabilecekler.

  THY den ABD ve İngiltere uçuşlarında laptop dağıtımı #1

  GÜVENLİKLİ SİSTEM

  Uçuş öncesi kişisel bilgisayarlarını THY personeline teslim eden business sınıfı yolcular, uçak içinde şahsi işleriyle meşgul olabilmek için kabin personelinden dizüstü bilgisayar talep edebilecekler. Katlanarak tablet olma özelliğine ve ayrıca dokunmatik ekrana sahip bu dizüstü bilgisayarlar, yolcuların kişisel bilgilerini koruyabilecekleri bir güvenlik sistemi ile sunulacak.

  THY den ABD ve İngiltere uçuşlarında laptop dağıtımı #2

  YOLCULAR USB KOPYALAYABİLECEK

  Yolcular, bilgisayar kullanımı sonrasında, arzu ederlerse verilerini harici bir saklama birimine (USB) kopyalayabilecek ve bilgisayar kapatıldığında yolcunun tüm kişisel çalışmaları otomatik olarak ve tamamen bilgisayardan silinecek.

  UYGULAMA, İNGİLTERE UÇUŞLARINDA 12 MAYIS'TA BAŞLATILACAK

  Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm İngiltere uçuşları içinse bu uygulama 12 Mayıs'ta başlatılacak.

  THY den ABD ve İngiltere uçuşlarında laptop dağıtımı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir