taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9325
6.6086
1281.85
94322.93
244.658

Süleyman Soylu: İran ile ortak operasyon yaptık

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu sabah 08.00 itibarıyla İran'la, doğu sınırımızda PKK'ya yönelik ortak operasyon yapmaya başladık. Sonucu açıklayacağız" dedi.

Haber Merkezi | 18.03.2019 - 14:47..
Whatsapp ile paylaş
Süleyman Soylu: İran ile ortak operasyon yaptık

Türkiye ile İran'ın ortaklaşa gerçekleştireceği terör örgütüne yönelik operasyon konusu gündemdeki yerini korkurken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan sürpriz bir açıklama geldi.

Bakan Soylu, operasyonun gerçekleştirildiğini, "Bu sabah 08.00 itibarıyla İran'la, doğu sınırımızda PKK'ya yönelik ortak operasyon yapmaya başladık. Sonucu açıklayacağız. Bunlara nefes aldırmayacağız." ifadeleriyle duyurdu.

Süleyman Soylu: İran ile ortak operasyon yaptık VİDEO

ORTAK OPERASYON

Türkiye'de gerçekleştirilen terör karşıtı faaliyetler devam ederken, sınır ötesi operasyonlar da devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye ile İran, ortak operasyona başladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İHA'lara yeni bir yazılım yüklediklerini belirterek, "Bundan sonra terör örgütleri dağlarda bırak yürümeyi, kafalarını çıkaramayacak. Kafalarına kafalarına indireceğiz. Bakın 15 gün önce İran'la ortak operasyon yapacağımızı söyledim. Tarihimizde ilk defa. 2-3 defa Tahran'a İran'a gittik geldik. Onlar da geldiler. dedi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir