Petrol
91.5
-0.21%
Euro
18.5167
-0.16%
Dolar
18.572
0.00%
Altın
1.027
-0.33%
Borsa
3458
0.00%
Bitcoin
378.381
3.49%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 15 C

  HP'nin orjinal bilgisayarı HP Sprout'un özellikleri

  HP'nin yeni tanıttığı all-in-one PC sistemi HP Sprout, şimdiye kadar örneğine rastlanmamış bir orjinal bilgisayar görünümü verdi.
  • 31.10.2014 - 04:59
  HP'nin orjinal bilgisayarı HP Sprout'un özellikleri

  hp-bilgisayar

  Shiftdelete'in haberine göre; HP'nin henüz tanıttığı Sprout adlı all in one bilgisayar sistemi, hem tasarımı hem de işlevselliği ile şimdiye dek karşılaşmadığımız türde bir cihaz. Sıradan bir all in one Windows 8 PC olarak görünen sistem 3D tarayıcı kameralar, devasa bir masaüstü touchpad ve yüzeye gerekli görüntüyü yansıtacak özel bir yansıtıcı kameraya sahip.

  HP'nin orjinal bilgisayarı HP Sprout'un özellikleri

  Özellikle de mesleği yaratıcılık içeren kimseler için tasarlanan HP Sprout, 2D dijital dünya ve bizim içerisinde bulunduğumuz gerçek 3 boyutlu evreni tek bir düzlemde birleştiriyor. Sıradan klavye ve mouse sistemi yerine 20 inç'lik devasa bir touchpad ile gelen HP Sprout aynı zamanda 23 inç boyutlarında LCD ekrana sahip.

  Bu ilginç sistem sayesinde touchpad'e yansıtılan görüntü üzerinde oynama yapabiliyor, örneğin bir fotoğrafa akla gelebilecek her türlü manipülasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Çok hızlı bir biçimde detaylı objeleri 3D olarak tarayan özel kameralar ise, nesneyi dijital ortama taşıyor, siz de sanal hale gelen bu objeyi istediğiniz içerikte kullanabiliyorsunuz.

  Flyer'lar, kitap kapakları, sıradan günlük fotoğraflar ve akla gelebilecek her türlü tasarımsal yaratıcı işi çok daha kısa sürede hayata geçirmenize olanak sağlayan cihaz ile oyun oynamak da mümkün.

  Şimdilik test sürüşü için sınırlı sayıda kişiye sunulan PC sisteminin fiyatı hakkında ise detaylı bir bilgi bulunmuyor.


  Görüş Bildir