Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
585.809
-1.88%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  WhatsApp'a mesaj iletme sayısını gösteren bir özellik geliyor

  WhatsApp, mesajınızın iletilme sayısını görebileceğiniz yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.
  • Haber Merkezi
  • 28.03.2019 - 11:07
  WhatsApp'a mesaj iletme sayısını gösteren bir özellik geliyor

  WhatsApp, özellikle son günlerde sahte haberlerin önüne geçebilmek için birkaç güncelleme yayınladı. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp'ın, mesaj iletme sınırı getirdiği haberini sizlerle paylaşmıştık. Şirket, şimdi de mesajınız başka kişilere iletildiğinde size iletme sayısını gösterecek.

  Mesaj iletme konusu üzerinde çalışmalarına devam eden WhatsApp,  çok yakında Android kullanıcıları için WhatsApp Beta 2.19.80 sürümüyle, bir mesajın kaç kez diğer kullanıcılara iletildiğini kullanıcılara gösterecek.

  whatsapp

  MESAJ İLETİLME SAYISI GÖSTERİLECEK

  Sadece gönderilen mesajlarda kullanılabilecek bu özellik sayesinde, gönderdiğiniz bir mesaja uzun dokunup bilgi ekranını açtığınızda açılan pencereden, mesajınızın kaç kez iletildiğini görebileceksiniz.

  whatsapp

  Ayrıca dört kereden fazla iletilen bir mesaj, 'sıkça iletilen mesaj' olarak işaretlenecek ve bunun bilgisi kullanıcılara sohbet ekranında verilecek. Bu özellik sayesinde, sahte haberleri birçok kişiye iletme yoluyla yayarak politika ihliali yapan kullanıcıların daha kolay izlenmesi sağlanacak.

  Yönlendirme bilgisi ve sık yönlendirilen mesaj özellikleri, çok yakında WhatsApp'ın android uygulamasında yayınlanacak.

  AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ TEKNOLOJİ VİDEOLARINI İZLEYEBİLİR VE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLABİLİRSİNİZ.

  WHATSAPP

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir