Euro
10.3729
-0.05%
Dolar
8.8746
0.05%
Altın
495.04
0.15%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
371.000
-1.31%
17ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 17 C

  Koca vahşetinde kan donduran detaylar

  Adana’da kıskandığı eşini 13 yaşındaki oğlunun gözü önünde kalbinden ve boğazından bıçaklayarak öldüren koca, olaydan sonra serinkanlı bir şekilde bıçağı yıkayıp oğlunu öptü.
  • İHA
  • 22.01.2019 - 09:07
  • Güncelleme : 22.01.2019 - 09:07
  Koca vahşetinde kan donduran detaylar

  Adana’da Seyhan ilçesi Küçükdikili Koza Mahallesi’nde, seyislik yapan 6 çocuk sahibi 55 yaşındaki Yusuf Aziz Avcı, kendisini aldattığı düşüncesiyle eşi 50 yaşındaki Leyla Avcı’yı sürekli darbetmeye başladı.

  UZAKLAŞTIRMA VERİLDİ

  Çocukları için susan kadın, en son yaz aylarında yediği feci bir dayak sonrası polise giderek, şikayetçi oldu. Polis merkezinde yapılan işlemlerin ardından, kocaya uzaklaştırma verildi.

  KADIN KORKUP BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİ

  Uzaklaştırma verildiği dönemde kadın, kocasından boşanmak istediğini söyledi. Ancak kocası tarafından ölüm tehdidi alınca korkup, boşanmaktan vazgeçti. Aralık ayında da evden uzaklaştırma cezası biten kocası eve döndü.

  Koca vahşetinde kan donduran detaylar #1

  SÜREKLİ DÖVDÜ

  Seyislik yapan koca, eşine para da vermediği için kadın, tarlalarda tarım işçisi olarak çalışarak para kazanmaya çalıştı. Buna rağmen koca, kendisini aldattığı iddiasıyla eşini sürekli dövdü.

  KALBİNDEN VE BOĞAZINDAN BIÇAKLADI

  Dün sabah da aynı sebeple evde kavga çıkararak, 13 yaşındaki oğlu Abdullah Can Avcı’nın yanında eşini kovalamaya başladı. Kadın banyoya sığındı ancak şahıs, kapıyı açıp banyoda kadını kalbinden ve boğazından bıçakladı.

  BIÇAĞI YIKADI, OĞLUNU ÖPÜP HELALLİK İSTEDİ

  Banyodan çok soğukkanlı bir şekilde çıkan koca, önce lavaboya gidip bıçağı ve kanlı elini yıkadı. Daha sonra ise korkudan kaçan oğlunu bulup onu alnından öperek, "Hakkını helal et, ben gidiyorum." diyerek bıçağı da cebine koyup evden ayrıldı.

  ÇOCUK POLİSİ ARADI, ANCAK KADIN KURTARILAMADI

  Çocuk, babası gittikten sonra hemen polisi arayarak, "Babam annemi bıçakladı yetişin." dedi. Bu arada sesleri duyan komşuları da eve geldi. Kadını kanlar içinde gören komşuları, hemen evin yanındaki sağlık kabini çalışanlarına haber verdi.

  Ancak sağlık kabini çalışanı hemşireler, kadının öldüğünü belirledi. Bu arada olay yerine polis geldi.

  Koca vahşetinde kan donduran detaylar #2

  DİYARBAKIR'DA TOPRAĞA VERİLDİ

  Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra kadının cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından cenaze yakınları tarafından alınarak, Diyarbakır’da toprağa verildi. Katil kocanın yakalanması için operasyonlar devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir