taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7186
6.3195
1499.86
100338.77
275.784
58844.85

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

Radyo ve televizyonlarda bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in villası, hırsızlar tarafından soyuldu. İncel, yaklaşık 1,5 milyon dolarının çalındığını söyledi.

DHA | 01.07.2019 - 13:07..
Whatsapp ile paylaş

Ekrem İncel ve ailesi, İstanbul Büyükçekmece'deki villalarından öğle saatlerinde villadan ayrıldı.

Aile, saat 21.00 sıralarında villaya döndüklerinde, bahçe kapısının açık olduğunu ve eşyalarının dağıtılmış olduğunu gördü.

YATAK ODASINI KONTROL EDİNCE ŞOK OLDULAR

Yatak odasını kontrol eden Ekrem İncel, dolap içinde bulunan çelik kasa ile çekmecelerde bulunan ziynet eşyalarının yerinde bulunmadığını fark etti. İncel, durumu site güvenliğine ve polise bildirdi.

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

SAHTE PLAKA TAKILI OTOMOBİLLE GELDİLER

Kısa sürede olay yerine ulaşan Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve olay yeri inceleme ekipleri, bir süre villada inceleme yaptı. Yapılan incelemede, villayı soyan kişi ve kişilerin üzerinde sahte bir plaka takılı beyaz otomobille geldikleri ve soygunu gerçekleştirdikleri öğrenildi.

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in villasında soygun İZLE

ÇELİK KASA, PARA VE ZİYNET EŞYALARINI ÇALDILAR

Ailesiyle birlikte geçici olarak yaşadığı villada yaklaşık 1.5 milyon dolarlık para ve ziynet eşyası çalındığını söyleyen Ekrem İncel, "Maddi ve manevi bir mağduriyetim var. Eşim ve çocuklarım, manevi yönden zarar gördü. Saat 14.00 sıralarında burayı terk ettim. Saat 21.00'de döndüğümde evimin çeşitli yerlerinde kapıların kırık olduğunu, çelik kasamın ve evin çeşitli yerlerinde bulunan paralar ile ziynet eşyalarının çalındığını gördüm. Sonrasında hem sitenin sizde güvenliğine hem de polise haber verdim. Emniyet güçlerimiz büyük bir titizlikle çalışıyorlar. Önce Allah'a, daha sonra emniyetimize güveniyorum." dedi.

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

"SİTE YÖNETİMİ HIRSIZLIĞI GÖRMÜYOR"

Ekrem İncel, "Her evde, her sokakta bir hırsızlık olayı yaşanmış. Para çalınıyor, ziynet eşyaları çalınıyor. Hırsızların uğrak yeri haline gelmiş. Biz buranın bir site olup olmadığını bilmiyoruz. Buranın bir mahalle olup olmadığını bilmiyoruz. Resmi olarak burasının bir mahalle olduğu ve bir site yönetiminin olduğu söyleniyor. Site yönetimi her ay bizden haraç alır gibi bir bedel alıyor. İnsanların ev taksiti olarak ödediği kredi miktarı kadar aidat ödüyoruz. Ama gelin görün, burada olan bir hırsızlığı site yönetimi görmüyor. Sitedeki güvenlik görevlileri hiçbir şekilde duyarlı değil. Biz geçici olarak burada yaşıyoruz. böyle bir hırsızlık oldu. İnşallah başka bir site sakini ve mahalle sakini yaşamaz." açıklamasında bulundu.

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Öte yandan hırsızların soygun için villaya geldiği otomobilin görüntüsü, bölgedeki güvenlik kameralarına yansıdı. Polis,  soygunu gerçekleştirilen hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

Bal satışıyla tanınan Ekrem İncel'in evine hırsız girdi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir