taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6508
6.2671
1498.83
95286.18
272.012

Çeşme ile Atina feribot seferleri iptal edildi

Çeşme ile Atina'nın Lavrion Limanı arasında 30 Haziran'da mehterli törenle başlayan feribot seferleri, teknik nedenlerden dolayı ertelendi.

Haber Merkezi | 07.08.2019 - 11:37..
Whatsapp ile paylaş

Turizmin gelişmesine katkı sağlayacağı, ihracat açısından büyük önem taşıdığı, yolcu taşımacılığının yanı sıra yaş sebze ve meyve, balık gibi ürünlerin Avrupa'ya ulaşmasını kolaylaştıracağı ve Çeşme Limanı'ndan ayrıldıktan 7 saat sonra Atina Lavrion Limanı'nda olacağı vurgulanarak, 30 Haziran tarihinde başlayan seferler kaldırıldı.

MEHTER TAKIMIYLA BAŞLAMIŞTI

Çeşme Ulusoy Limanı'ndan mehter takımlı bir tören yapılmasının ardından başlayan seferler için firma; seferlerin önce 30 Temmuz tarihine, daha sonra da 7 Ağustos tarihine kadar durdurulduğu açıklamıştı.

VATANDAŞLARA MESAJ GÖNDERİLDİ

Son gelişmeler ışığında 'teknik nedenlerle' durdurulduğu belirtilen seferlerin sonlandırıldığı ve şirketin tasfiye sürecine girdiği, feribot bileti alan vatandaşlara mesaj gönderilerek duyuruldu.

Çeşme ile Atina feribot seferleri iptal edildi

"KAPASİTE YETERSİZLİĞİ NEDENİYLE OLUŞAN ZARAR KARŞILANMAZ BOYUTLARA GELDİ"

Feribot bileti alan vatandaşlara Türkçe ve İngilizce olarak gönderilen mesajda, şöyle denildi: "30 Haziran 2019 tarihi itibarıyla başlattığımız Lavrion-Çeşme feribot hattımızda, kapasite yetersizliği nedeniyle oluşan zarar karşılanamaz boyutlara geldiğinden, seferler sonlandırılmış ve şirket tasfiye sürecine girmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Bilet iadeleri için lütfen kullandığınız kartın bankasına müracaat ediniz."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir