Petrol
96.34
-0.26%
Euro
18.1906
-0.39%
Dolar
18.1006
0.12%
Altın
1.017
-0.36%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
394.594
-7.24%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek

  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek

  Alman medya kuruluşu Deutsche Welle'den terör propagandasına canlı yayınla destek.
  • Haber Merkezi
  • 18.03.2017 - 15:40

  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek #1

  Almanya, Türk bakanlarının kapalı salonlarda yapılması planlanan toplantılarını her fırsatta iptal ederken; terör örgütlerinin kamusal alanlardaki toplantılarına izin veriyor. PKK, Almanya'da yalnızca son iki gün içinde 7 ayrı 'Hayır' mitingi düzenledi.

  TERÖR PROPAGANDASINA 2 BİN POLİS, BAKANLARA GÜVENLİK YOK

  Organizasyon sırasında 2 bine yakın polisin terör sempatizanlarını korumak için görev yapacağı bilgisi; Almanya'nın, Türk bakanlarının bazı toplantılarını güvenlik sorunu olabileceği gerekçesiyle yasaklamasını hatırlattı.

  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek #2

  ALMANYA'DA TERÖRİSTLER ÖZGÜR

  Frankfurt'ta düzenlenen organizasyon, kentin farklı noktalarından yürüyüşe başlayan başlayan grupların eski opera binası önünde toplandıkları miting ile gerçekleşiyor. Miting sırasında sahnede terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın dev posteri görülüyor. Terör örgütü yandaşlarına ait bayrak ve simgelerin yasaklı olduğu söylenerek kaldırılması istendi. Ancak posterler kaldırılmadığı gibi herhangi bir müdahalenin yapılmadığı, sempatizanların PKK paçavraları ve Abdullah Öcalan posterleri ile rahat rahat yürüyüş yaptığı görülüyor.

  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek #3

  ALMAN DW, PKK'NIN YÜRÜYÜŞÜNÜ CANLI TAKİP EDİYOR

  Türkiye Cumhuriyeti karşıtlığı yapan Nav-Dem'in (Almanya Demokratik Kürt Toplum Merkezi) düzenlediği yürüyüş, Alman medya kuruluşu Deutsche Welle'in Türkçe yayın yapan DW Türkçe adlı sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanıyor. DW'nin bu tutumu; PKK'nın yayın organı ANF'yle yarıştığını düşündürdü.

  Alman medyasının canlı yayınınında terör propagandası VİDEO

  ALMANYA, KAFALARI KARIŞTIRIYOR

  Yayını sunan muhabirin konuşmasında; yürüyüşün Nevruz kutlamaları amacıyla yapıldığı söylense de yürüyüşün ana odağında 'hayır' kampanyasının olduğu itiraf ediliyor. Organizasyonun çatı örgütü olduğu belirtilen Nav-Dem, Almanya Anayasayı Koruma Teşkilatı tarafından PKK'ya yakın organizasyon olarak tanımlanırken Almanya'da faaliyet göstermeleri yasaklanmıyor. Almanya'nın bu tutumu kafaları karıştırıyor.

  Alman medyasından PKK propagandasına canlı destek #4

  SALİH MÜSLİM'E İZİN VAR

  Suriye'deki bazı örgütlere ait simgelerin de bulunduğu organizasyonda PYD Eş Başkanı Salih Müslim'in de konuşma yapması bekleniyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir