Euro
9.0511
0.92%
Dolar
7.4819
1.64%
Altın
441.67
0.95%
Borsa
1.524
-1.43%
Bitcoin
267.273
-8.39%
3ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 3 C

  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği

  ABD Başkanı Donald Trump ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'un Vietnam'daki zirvesi, samimi bir akşam yemeği ile başladı.
  • Haber Merkezi
  • 27.02.2019 - 19:00
  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği

  İlk olarak geçtiğimiz yıl haziran ayında Singapur'da bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un, bu kez Vietnam'ın başkenti Hanoi'de bir araya geldi.

  İki lider, merakla beklenen zirvede akşam yemeği öncesi el sıkışarak ve gülümseyerek basına poz verdi. Akşam yemeği ile başlayan zirvedei Trump ve Kim'in, akşam yemeğindeki samimi anları dikkat çekti.

  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği #1

  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği VİDEO

  SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

  Yemek sırasında basına kısa açıklama yapan Trump, yarın oldukça yoğun bir gündemlerinin olacağını kaydederek, çözülmesi gereken çok sayıda konunun bulunduğunu ve ilişkilerinin oldukça özel olduğunu dile getirdi.

  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği #2

  Metropole Otel'deki yemekte Kim ile bir araya gelen ABD Başkanı Trump, bir saat  42 dakika sonra otelden ayrıldı. İki liderin yarın gerçekleştireceği görüşmede ikili ilişkiler ele alınacak. Zirvenin ana konusu Kuzey Kore'nin nükleer silah programına son vermesi olacak. Trump, Hanoi'deki zirvenin ardından Washington'a hareket edecek.

  Kim ile Trump arasında samimi akşam yemeği #3

  ABD Başkanı Donald Trump ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'un Vietnam'daki akşam yemeği 1 saat 42 dakika sürdü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir