Euro
9.9487
-0.87%
Dolar
8.3619
-0.9%
Altın
486.11
-1.24%
Borsa
1.402
0.68%
Bitcoin
328.599
-5.38%
34ºC
İstanbul
Güneşli 34 C

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Recep Tayyip Erdoğan tarafından aday gösterildiği Büyükçekmece’de, ilçe teşkilatı ve vatandaşlar ile bir araya geldi.
  • Haber Merkezi
  • 31.12.2018 - 09:09
  • Güncelleme : 31.12.2018 - 09:09
  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi günü yapılan büyük bir törenle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mevlüt Uysal’ı da Büyükçekmece Belediye Başkan adayı olarak belirledi. Başkan Uysal da bugün, AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek seçim çalışmalarının startını verdi.

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız #1

  MEVLÜT UYSAL BÜYÜK BİR ŞANS

  Büyükçekmece AK Parti İlçe teşkilatının önünde, İlçe Başkanı Murat Çelik, diğer teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Uysal, partilileri selamladı.

  Uysal’ı karşılayan vatandaşlar, “Mevlüt Uysal, Büyükçekmece için büyük bir şans. Büyükçekmece’nin bugünden sonra yeni bir başlangıç yapacağına inanıyoruz” dediler.

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız #2

  Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Uysal, “Siyaset tek kişi ile yapılan bir şey değildir. Siyaset takım işidir. Bunun as oyuncuları da partinin teşkilatıdır. Takım oyunu güzel olursa netice alınır” ifadelerini kullandı.

  HER KESİM İLE İSTİŞARE YAPACAĞIZ

  Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Uysal,  Büyükçekmece’de AK Parti’nin, Türkiye’deki birçok ilçeden daha çok oy aldığını ve vatandaşların AK Partili bir belediye istediğini vurgulayan Uysal, konuşmasını şöyle sürdürdü:

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız #3

  “Büyükçekmece halkı AK Parti’ye belediyeyi vermek için o kadar çok gayret sarf ediyor ki ama bizim bazı eksikliklerimizden dolayı bu, bugüne kadar gerçekleşemedi.  Eğer iyi tahlil yaparsak doğru teşhis koyarsak neticeyi güzel alırız. Her konuyu ayrı ayrı konuşmamız gerektiğine inanıyorum. ‘Akıl akıldan üstündür’ her kesim ile görüşüp istişare yaparak karar almalıyız. Bunu yaparsak ben inanıyorum ki Büyükçekmece’nin kaderini değiştiririz inşallah. Çünkü burada AK Parti’ye Türkiye’deki pek çok ilçeden daha çok oy verilmiş. O zaman bize görev düşüyor. Daha çok çalışıp daha çok kişiye ulaşmamız gerekiyor.  Siyaset tek kişi ile yapılan bir şey değildir. Siyaset takım işidir. Bunun as oyuncuları da partinin teşkilatıdır. Takım oyunu güzel olursa netice alınır. Muhakkak takım oyununda yönetici kadar kadrodakilerin büyük etkisi vardır. Hep birlikte Büyükçekmece’yi hizmet belediyeciliği ile buluşturacağız inşallah.”

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız #4

  EV EV GEZMELİYİZ

  Mevlüt Uysal, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’ne üç ay gibi kısa bir süre kaldığını ve ev ev, kapı kapı gezilerek her seçmene ulaşılması gerektiğini vurgulayarak, “İnsanlara, Büyükçekmece’nin AK Partili olmadığında insanımıza neler kaybettirdiğini anlatabilmemiz lazım.  Büyükçekmece’de de halkımız bize yüzde 45 oy veriyor ama neden birinci parti burada olamıyoruz diye düşünmeli ve bundan kendimize pay çıkarmalıyız. Daha çok kişiye ulaşmalı ve bu kişileri oy vermeye ikna etmeliyiz. Eğer bu işi yapıyorsak, emek veriyorsak neticesini de güzel sonuçlandırmak için çalışmamız gerekiyor. Aslında bu çok çok zor değil; herkes birbirine ‘yanlış yapma’ diyebilmeli. Doğruda destek  olmalı. Vatandaşımıza anlattıklarımıza önce kendimiz inanacağız sonra da bu inandıklarımızı vatandaşımıza anlatacağız. Ben inanıyorum ki bu şekilde çalışarak Büyükçekmece’de AK Parti yüzde 50’nin üzerinde bir farkla seçimi kazanacaktır” ifadelerini kullandı.

  Mevlüt Uysal: Ev ev, kapı kapı dolaşacağız #5

  Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı İlçe Meclis Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ile Mahalle Başkanları da yer aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir