Euro
10.057
0.73%
Dolar
8.3357
0.36%
Altın
478.71
0.46%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
408.000
-8.19%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C
  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi

  Küçük bütçelerle evinizi yenilemek düşündüğünüzden daha kolay. İşte evinize yeni bir hava katacak 5 ekonomik dekorasyon tüyosu...
  • 15.12.2015 - 09:44

  Tarzınızı yansıtan duvarlar, içinizi ısıtacak aydınlatmalar, farklı yastık kılıfları... Zevkinize ve bütçenize göre ev modanızı oluşturacağınız 5 öneriye ne dersiniz?

  İÇİNİZİ ISITAN AYDINLATMALAR

  Klasik avizeler kullanmak yerine yılın trendlerinden modern lambaderleri tercih edebilirsiniz. Dekoratif ve hoş kokulu mumlar kullanmak da sıcak bir hava katacaktır.

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi #1

  TARZINIZI YANSITAN DUVAR ÇIKARTMALARI

  Evde yenilik için duvarlar unutulmamalı. Bu sadece duvarı farklı bir renge boyamak anlamına gelmiyor. Mesela iddialı renk ve desenlerde tercih edebileceğiniz duvar çıkartmalarıyla da keyifli bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi #2

  EL YAPIMI KILIFLAR

  Ev dekorasyonunda 2016’nın 6 yeniliği arasında ekoseli ve geometrik desenli kırlentler de var. El becerilerinize güveniyorsanız kendi yastık kılıflarınızı tasarlayabilirsiniz. Koltuğunuzun üzerine atacağınız canlı renklerde bir örtü de evinizi başkalaştırır.

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi #3

  ANILARINIZI YAŞATIN

  Fotoğraflarınızı tablo halinde bastırarak anılarınızı duvarlarınızda yaşatabilirsiniz. Tablolarınızı zevkinize göre düzenleyerek evinizde size özel bir köşe oluşturabilirsiniz. Bu sizin özel tasarım alanınız; ilhama açık olun!

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi #4

  PARÇALI VE DEKORATİF AYNALAR

  Salonunuzu daha geniş göstermek için parçalı, modern aynalar tercih edebilirsiniz. Böylece eviniz daha ferah bir atmosfere kavuşacak.

  Küçük bütçeler için 5 dekorasyon önerisi #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir