Euro
9.784
0.15%
Dolar
8.1194
0.15%
Altın
463.75
-0.02%
Borsa
1.365
-0.87%
Bitcoin
460.000
-0.10%
9ºC
İstanbul
Açık 9 C

  Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun

  Adını ilk kez Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.
  • DHA
  • 11.02.2019 - 13:38
  Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun

  Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon lira değerinde destek olan, Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda, ünlü isimler de yer aldı.

  "TÜRKİYE EMEKLİLİK İÇİN HARİKA"

  Türkiye’de 16 daire ve bir dükkan aldığını açıklayan Elles, “Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle  gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım.” dedi.

  Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun #1

  "ÇOK GÜVENİLİR İNŞAAT ŞİRKETLERİ VAR"

  Alman oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katlandı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı, şimdi iki katına yükseldi. Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede, ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu.”

  Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir