Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
689.347
-3.14%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C
  Ali Babacan'dan CHP'nin Merkez Türkiye projesine yorum

  Ali Babacan'dan CHP'nin Merkez Türkiye projesine yorum

  Ali Babacan, CHP’nin "Merkez Türkiye" projesini G20 dönem başkanı olarak kendisinin bile anlamadığını belirterek eleştirdi.
  • Haber Merkezi
  • 23.05.2015 - 10:11

  babacan

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Diyarbakır'da NTV/CNBC-e ortak yayınında NTV Ankara İstihbarat Şefi Ahmet Ergen'in sorularını yanıtladı.

  "BEN BİLE ANLAMADIM"

  Babacan burada, CHP’nin ''Merkez Türkiye'' projesini G20 dönem başkanı olarak kendisinin bile anlamadığını belirterek, ''Proje açıklıyorlar; Türkiye'nin neresinde, hangi bölgesinde olacağının bile ismi yok'' dedi.

  SEÇİM OTOBÜSLERİNİN ARKA ODASINDA HAZIRLANAN PROJELER

  Babacan "Ana muhalefet partisi Türkiye'nin Ekonomik Yükselişi başlıklı 'Merkez Türkiye' projesi açıkladı. 20 yılda yüzde 6 büyüme hedefi, 20 yılda 200 milyar dolar yatırım, 1 milyon 200 bin kişiye istihdam gibi taahhütleri nasıl değerlendirirsiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi;

  "Ana muhalefet partisi hayal üretmeye devam ediyor. Ne söylerim de nasıl farklı kesimlerin gözünü boyayabilirim diye bir çaba içine girmiş. Bunlar seçime iki hafta kala apar topar böyle seçim otobüslerinin arka odasında hazırlanan projeler.

  DİĞER ŞEHİRLERDEN KORKUSUNA..

  Proje açıklıyorlar Türkiye'nin neresinde hangi bölgesinde olacağının bile ismi yok. Çünkü böyle bir şeyi şu şehirde yapıyorum dese diğer bütün şehirleri kızdıracaklar küstürecekler. Acaba birilerini daha kandırabilir miyiz diye hazırlanan şeyler."

  Ali Babacan'dan CHP'nin Merkez Türkiye projesine yorum VİDEO

  CHP'nin vizyon projesi

  Ali Babacan dan CHP nin Merkez Türkiye projesine yorum #2

  CHP'nin vizyon projesini Davutoğlu yıllar önce anlatmıştı

  Ali Babacan dan CHP nin Merkez Türkiye projesine yorum #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir