Euro
15.1702
-0.96%
Dolar
13.3669
-1.20%
Altın
791.0720
0.20%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
571.442
-0.05%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı

  Antalyalı çılgın aşık, kiraladığı vinç yardımıyla kız arkadaşının ikinci kattaki evinin balkonuna kadar yükselip evlenme teklifi etti.
  • İHA
  • 28.08.2015 - 10:12
  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı

  Antalya’da iş adamı Mustafa Çetin (32), 23 arkadaşıyla birlikte Alanya’da memur olan Tuğçe Can (26) isimli kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi hazırladı. Antalya’nın Lara bölgesinde yaşayan ve arkadaşlarıyla birlikte hazırlık için bir hafta çalışan iş adamı Çetin, Alanya’dan kiraladığı vinç ve 'benimle evlenir misin' yazısıyla dün akşam kız arkadaşının evinin önüne geldi.

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı #1

  VİNÇLE İKİNCİ KATA YÜKSELDİ

  Arkadaşlarının yardımıyla apartman önünde havai fişek de hazırlayan Çetin, ayrıca iki kameramanı teklifi tüm detaylarıyla kaydetmek için ekibe dahil etti. Kiralanan vincin sepetine binen Çetin, elindeki diafon ile kız arkadaşı Tuğçe’nin yaşadığı ikinci kata yükseldi.

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı VİDEO

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı #2

  ALKIŞ SESLERİ YÜKSELDİ

  Dışarıdan gelen seslere bakmak için balkona çıkan Tuğçe, bir anda vincin sepetinde elinde diafonla beliren erkek arkadaşını gördü. Neye uğradığını anlayamayan genç kız büyük şaşkınlık yaşadı. Bu arada kızın erkek kardeşinin yardımıyla evin diğer balkonundan giren kameraman da evin içinden bu heyecanlı anları kaydetti. Mustafa Çetin, kız arkadaşının şaşkınlığı geçmeden elinde diafonla "Seni çok seviyorum, benimle evlenir misin" derken, aşağıdan da alkış sesleri yükseldi.

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı #3

  HAVAİ FİŞEKLER PATLATILDI

  Yüzük ve bir buket çiçekle vincin tepesinde cevabı bekleyen Mustafa Çetin, sonunda Tuğçe'den "Evet" cevabını aldı. Bu sırada apartman önünde ise havai fişekler patlatıldı.

  Antalyalı genç evlilik teklifi için vinç kiraladı #4

  BALKONDA KEMAN EŞLİĞİNDE DANS

  Mustafa Çetin ile vincin sepetine binerek aşağıdaki arkadaşlarını selamlayan Tuğçe, daha sonra evinin balkonuna çıktı. Balkonda keman eşliğinde dans eden Mustafa ve Tuğçe, daha sonra aşağıya inerek arkadaşlarıyla sevincini paylaştı.


  Görüş Bildir