Petrol
112.66
0.55%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.600
-2.74%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C
  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç'la kıldı

  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç'la kıldı

  Başbakan Davutoğlu’nun ricasıyla Manisa’ya giden eski başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Davutoğlu'nu cami girişinde karşıladı.
  • İHA
  • 25.03.2016 - 14:09

  Manisa’ya bir dizi açılış için giden Başbakan Davutoğlu için cuma namazını kılacağı Hatuniye Camisinde geniş güvenlik önlemi alındı. Cami girişinde tüm cemaat tek tek aranarak cami bahçesine alınırken, yoğun güvenlik önlemleri dikkat çekti. Cami ve etrafı ile toplu açılışın yapılacağı alanda 2 bin 127 polis görev yaptı.

  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç la kıldı #1

  BÜLENT ARINÇ DA MANİSA'YA GİTTİ

  Başbakan Davutoğlu’nun Manisa ziyaretine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti Manisa milletvekilleri, eski başbakan yardımcısı Bülent Arınç da eşlik ederken camide karşılayanlar arasında Manisa Valisi Erdoğan Bektaş da yer aldı.

  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç la kıldı #2

  DAVUTOĞLU'NUN ÖZEL RİCASI

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun özel ricasıyla Manisa’ya gelen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da, Davutoğlu’ndan 5 dakika önce camiye gelerek Davutoğlu’nu cami girişinde karşıladı. Cami girişinde 6 yaşında bir erkek çocuğu Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sarılarak ‘Sizi çok seviyorum’ demesi üzerine Başbakan Davutoğlu da çocuğa sarılarak öptü. Başbakan Davutoğlu’nun cuma namazının ardından Manisa Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etmesi bekleniyor.

  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç la kıldı #3

  Başbakan Davutoğlu cuma namazını Bülent Arınç la kıldı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir