Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.115
2.01%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C
  CNN'in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor

  CNN'in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor

  Türkiye darbe girişimini püskürttü ancak müttefik(!) ülkeler ve onların yayın organları her gün başka bir biçimde saldırıya geçiyor..
  • Haber Merkezi
  • 30.07.2016 - 15:53

  Darbe girişiminin, darbecilerin Türk halkına yaşattığı vahşetin unutturulması için yabancı medya devrede.

  AMERİKAN ASKERLERİNİN IRAKLILARA TECAVÜZ ETTİĞİ GÖRÜNTÜLER UNUTULUR MU?

  Amerika'nın Irak'ı işgali sırasında, Iraklı kadın, çocuk ve erkeklere tecavüz edecek kadar, onları işkenceden geçirecek kadar insanlığını yitiren Amerikan askerleri hakkında tek satır oynatmamış olan CNN, darbeci askerlerin şu an cezaevinde tecavüze uğradıkları yalanını ortaya atıyor.

  FETÖ'nün teröristlerine, onların tanklarla insanların üzerinden geçmesine, Meclis'i bombalamasına, sokakları savaş alanına çevirmesine tek bir cümleyle kınama bile yapmayan kim varsa darbecilerin 'haklarını' derk edinmiş durumda.

  CNN'İN İDDİASI: DARBECİ ASKERLERE TECAVÜZ EDİLİYOR(!)

  Bu kez de Amerikan kanalı CNN devreye girdi ve tutuklanan askerlerin tecavüze uğradıklarını duyurdu. İşte CNN'deki programda, darbe girişiminin ardından yapılan Türkiye analizi:

  SUNUCU: Türk hükümeti, yaklaşık iki hafta önce meydana gelen başarısız darbe girişiminin ardından aldığı sert tedbirleri genişletiyor. Devlet medyası, 87 general de dâhil olmak üzere neredeyse 1.700 askerin görevden atıldığını bildirdi. Türkiye aynı zamanda düzinelerce televizyon kanalını, radyo istasyonunu ve gazeteyi de kapatıyor. Ian Lee, stüdyomuza İstanbul’dan canlı olarak bağlanıyor. Ian, Erdoğan okul, üniversite, polis, ordu ve şu anda da medyaya baskı uyguluyor, daha ne kadar ileri gitmeye hazır?

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #1

  MUHABİR: Türk hükümetine göre ne gerekiyorsa o kadarını yapacaklar. Bu kurumları ya Gülen hareketine dâhil olmakla ya da onun sempatizanı olmakla suçluyor. Söz konusu hareket, Amerika’da yaşayan ve Erdoğan’ın düşmanı olan din adamı Fetullah Gülen’i destekleyenlerin oluşturduğu, terör örgütü olarak değerlendirilen hareket. Bu baskı, insan hakları örgütleri ve uluslararası toplum da dâhil olmak üzere birçok kişiyi endişelendiriyor. Bu sıkı tedbirler kapsamında dokuz binden fazlası asker olmak üzere 15 binden fazla kişi gözaltına alındı.

  ASKERLERE TECAVÜZ EDİLİYOR İDDİASI(!)

  Cezaevlerinde suistimallerin olduğuna dair iddialar da var. Buna; uykudan, yemek yemeden mahrum bırakarak strese sokulması hatta nadir durumlarda bazı tecavüz iddiaları da dâhil. Bu alanda çok ciddi hususlar var. Türk hükümeti iddiaları reddediyor, insanlara adil davranıldığını yalnızca bunun Türkiye’deki darbenin arkasındaki unsurların tasfiye edilmesi olduğunu söylüyor.

  TECAVÜZ ARAYAN CNN, AMERİKAN ASKERLERİNE BAKSIN

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #2

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #3

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #4

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #5

  CNN in uydurması: Darbeci askerlere tecavüz ediliyor #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir