Petrol
113.57
-0.20%
Euro
17.5037
-0.28%
Dolar
16.6727
-0.06%
Altın
975.71
-0.04%
Borsa
249
0.00%
Bitcoin
338.679
-3.02%
21ºC
İstanbul
Bulutlu 21 C

  Cübbeli Hoca'dan Demba Ba'nın secdeli golüne eleştiri İZLE

  Cübbeli Ahmet Hoca, Beşiktaş’ın yıldızı Demba Ba’nın ‘secdeli gol sevincini’ eleştirdi.
  • 30.12.2014 - 08:34
  Cübbeli Hoca'dan Demba Ba'nın secdeli golüne eleştiri İZLE

  Cübbeli Hoca dan Demba Ba nın secdeli golüne eleştiri İZLE #1

  Demba Ba ile özdeşleşen gol sevinci yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Rakip ağları her sarstığında secde eden Senegalli yıldızın farkında olmadan günah işlediği iddia edildi.

  CNN Türk’te yayınlanan Başka Şeyler Programı’nda Serdar Tuncer’in konuğu olan Cübbeli Ahmet Hoca'ya Demba Ba’nın gol sevinci sorulunca verilen yanıt herkesi şaşırttı.

  Cübbeli Hoca'dan Demba Ba'nın secdeli golüne eleştiri İZLE

  "SEYYAR KIBLE OLUR MU?"

  Senegalli’nin sevinci sorulan Cübbeli Ahmet Hoca şunları söyledi: “Sanatçılardan, sporculardan, ünlülerden kim İslam nişanı bir şey yaparsa biz memnun oluruz. Gündeme İslam gelir. Çoluk çocuk merak eder, “Bu ne yapıyor” diye. Ama şükür secdesinde kıble şarttır. Rastgele mi yapıyor? Be mübarek, öyle gol attığın tarafa kıble olur mu, seyyar kıble olur mu.”

  “RASTGELE SECDE OLMAZ”

  Demba Ba’yı tanımadığını ancak dindarlığını takdir ettiğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca Senegallinin tehlikeli bir iş yaptığını belirterek, “Kıblemiz kıyamete kadar Mescid-i Haram’dır. Böyle rastgele secde olmaz. Bu caiz değil, günahtır. Secdeyi kıblenin gayrine yapsa kasten kafir olur. Tehlikeli bir şey bu” ifadelerini kullandı.

  Cübbeli Hoca dan Demba Ba nın secdeli golüne eleştiri İZLE #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir