Euro
9.9719
0.49%
Dolar
8.3984
0.6%
Altın
489.05
0.48%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
321.182
-1.68%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Fethullah Gülen röportajının perde arkası

  Fethullah Gülen röportajının perde arkası

  Zaman gazetesinde "Herkes konuştu o sustu, şimdi o konuşacak" anonsuyla yayınlanan röportajın perde arkasından ortaya çıkan bir karede Ekrem Dumanlı topuk selamı ile Gülen'in karşısında yer alıyor.
  • 26.03.2014 - 09:09

  Fethullah Gülen röportajının perde arkası #1

  Gülen, geçtiğimiz hafta Zaman gazetesini ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki malikanesine çağırdı. 5 günlük röportaj yaptırdı. Gülen bu röportajda özgün açıklamalar yapmadı, aksine daha önce söylediklerini özetledi. Tek ceketi olduğunu ekledi.

  GÜLEN'İN KARŞISINDA EL PENÇE

  TAKVİM o röportajın perde arkasını bir fotoğrafla ortaya çıkardı. Röportaj için ABD'ye giden gazeteci, hocanın karşısında ayakta yer aldı. Karşısında el pençe durup röportaja öyle devam etti.

  Fethullah Gülen röportajının perde arkası #2

  "GÜLEN ZAMAN'IN PATRONU DEĞİL" DEMİŞTİ

  Röportajı sonrası CNNTürk'te yayınlanan 5N1K'ya çıkarak Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Ekrem Dumanlı, "Fethullah Gülen Zaman gazetesinin sahibi değil" demişti. Fakat Gülen'in medya patronluğu bu fotoğraflarla bir kez daha kanıtlandı.

  GÜLEN'İN ONAYINDAN SONRA BASKIYA GİRDİ

  Öte yandan İstanbul'da hazırlanan gazetenin baskıdan önce e-mail olarak Gülen'e yollandığı ortaya çıktı. Pensilvanya'da sayfa provalarını inceleyen Gülen'in onayından sonra gazetenin baskıya girdiği öğrenildi. Daha önce de Samanyolu TV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin senaryosunu Gülen'in yazdığı ortaya çıkmıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir