Petrol
111.78
0.59%
Euro
17.5825
0.65%
Dolar
16.3956
0.19%
Altın
971.75
-0.31%
Borsa
2425
0.00%
Bitcoin
482.042
-0.66%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  Suriye sınırında Mehmetçik'e sevgi seli

  Suriye sınırında Mehmetçik'e sevgi seli

  Terör örgütlerinin baskılarından bıkan Suriyeliler ve vatandaşlar, Türk askerinin bölgeye gitmesiyle rahat bir nefes aldı. Bayrağını alan, Mehmetçik'i karşılamaya koştu...
  • Haber Merkezi
  • 27.01.2018 - 16:57

  Suriye'de yıllardır devam eden iç savaşa kendi menfaatleri doğrultusunda yön veren Amerika, mazlumların gözyaşlarına aldırmadan bölgedeki tüm teröristlerle kol kola girdi.

  AMERİKA'NIN OYUNU BOZULDU

  Türkiye'de kanlı saldırılar düzenleyen kanlı terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantılarına silah ve mühimmat desteği sağlayan Amerikalılar, bölgede yeni bir kukla devlet kurulabileceğinin hayallerini kurdurdu.

  ZEYTİNİ HALKA, DALI TERÖRİSTLERE

  Terör örgütlerinin Türkiye sınırında oluşturmak istediği terör hattına karşı harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Zeytin Dalı Harekatı için düğmeye bastı.

  Suriye sınırında Mehmetçik e sevgi seli #1

  HAVA VE KARA OPERASYONLARI

  Tarihte görülmemiş şekilde, 72 uçakla birlikte terör hedeflerini bombardımana alan Türk jetleri örgüte büyük bir darbe vurdu. Hava operasyonlarının ardından kara operasyonları da başladı.

  Suriye sınırında Mehmetçik e sevgi seli #2

  MEHMETÇİK'E SEVGİ SELİ

  Bölgeye giden Türk askerine halk da sevgi gösterilerinde bulundu.

  Suriye'deki iç savaştan gelerek Türkiye'deki çadırlara yerleştirilen mazlumlar da Türk askerine dua için ellerini semayı kaldırdı.

  Ellerindeki ay yıldızlı bayraklarla yol kenarlarına doluşan vatandaşlar, Mehmetçik'i selamladı.

  HEDEF AFRİN MERKEZ

  Halkın dualarını aldıktan sonra sınırı geçen Mehmetçik, Afrin merkezine doğru ilerlemeye geçti. Bölgedeki köyleri tek tek terörden temizleyen Türk askeri ve ÖSO, örgütü köşeye sıkıştırdı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir