Petrol
94.66
0.57%
Euro
18.2413
-0.72%
Dolar
17.9122
0.02%
Altın
1.022
-0.85%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
416.112
-0.02%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C

  Cansızoğlu Şirketler Grubu Sami Cansız'a teslim ediliyor

  Şirketin Genel Müdürü Hasan Namık Cansız, yaşlandığı için tüm işlerini oğlu Sami Cansız'a devredeceğini açıkladı.
  • Haber Merkezi
  • 20.09.2017 - 11:06
  Cansızoğlu Şirketler Grubu Sami Cansız'a teslim ediliyor

  Cansızoğlu Şirketler Grubu’nun Başkanı ve Genel Müdürü olan Hasan Namık Cansız, artık yaşlandığını ve tüm işlerini oğlu Sami Cansız’a devredeceğini açıkladı.

  SAMİ CANSIZ'IN GÖREVİ KABUL ETMESİ BEKLENİYOR

  Cansızoğlu Şirketler Grubu hissedarları ve ortaklarının bu durumdan duydukların memnuniyeti her platformda açıklamalarının, Sami Cansız'ın görevi kabul etmesinde etkili olup olmayacağı merak konusu.

  Öte yandan şirket hissedarı olan Sami Cansız, sağlık problemlerinden dolayı Amerika’da tedavi görmektedir.

  Cansızoğlu Şirketler Grubu Sami Cansız a teslim ediliyor #1

  SAMİ CANSIZ KİMDİR?

  1982 yılında Trabzon'da dünyaya gelen Sami Cansız, 2004 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nde, yetenek sınavını, birincilikle kazanarak eğitimine devam etmiştir.

  2007 yılında mezun olan Cansız daha sonra sektördeki büyük ajanslarda Junior Art Director olarak başarılı çalışmalarına devam etmiştir. Bu süreçte reklamcılar derneğinden aldığı 1 adet birincilik, 2 tane de ikincilik ödülleriyle toplamda 3 ödül kazanmıştır.

  Sami Cansız, Grafik Tasarım konusunda çalışmalarını sürdürürken daha çok reklam sektöründeki üst düzey performansıyla kısa sürede pek çok kişinin takdirini kazanmayı başarmıştır.

  MOBİL YAZILIM KONUSUNDA UZMANLAŞTI

  Sanatsal anlamda da başarılı olan Cansız, yapmış olduğu tablo çalışması ‘Kimsesiz Çocuklar’ için düzenlenen bir sergide yüksek gelir elde etmiştir. 2011 yılında reklam sektöründe hedefine ulaştığını vurgulayan Cansız, daha sonra sektör değişikliği yaparak mobil yazılım konusunda uzmanlık kazanmıştır.

  Bu sektörde pek çok projeye değer kazandırarak günümüze kadar uzanan birçok mobil uygulama için yatırımlar gerçekleştirmiştir. Şu anda da birçok uygulamanın yöneticiliğini ve danışmanlığını yapmaktadır. Sami Cansız, kurumsal anlamdaki kariyerine İstanbul’da devam etmektedir.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir