Euro
10.274
0.04%
Dolar
8.4548
-0.56%
Altın
500.86
0.31%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
425.059
-0.33%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Erdoğan: Sakatlanan çocuğun ailesinden izin alıp geldim

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da kaza geçiren küçük çocuğu ziyaret ettiği için geç kaldığını söyledi. Kendisi için toplanan halka seslenen Erdoğan, kalabalıktan çocuk için dua etmelerini istedi.
  • Haber Merkezi
  • 25.06.2018 - 03:19
  Erdoğan: Sakatlanan çocuğun ailesinden izin alıp geldim

  Erdoğan: Sakatlanan çocuğun ailesinden izin alıp geldim #1

  Cumhurbaşkanlığı seçiminin kazanan Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması yaptı. Ankara'ya geçmesinin sebebi olan küçük çocuğun ameliyata gireceğini belirten Erdoğan, aileden izin alarak geldiğini ifade etti.

  "KÜÇÜK EVLADIMIZ İSTANBUL'DA KAZA GEÇİRDİĞİ İÇİN GEÇ KALDIK"

  Balkon'dan kendisini bekleyen halka seslenen Erdoğan, "Aslında biraz da erken saatlerde sizlerle birlikte olacaktım ancak İstanbul'da Cumhurbaşkanlığı konutunda yaşanan elim bir kazada küçük bir evladımız ağır bir yaralanma geçirdi." dedi.

  Küçük çocuğu ziyaret ettikten sonra aileden izin alarak Ankara'ya dönüğünü belirten Erdoğan, "Onu hem hastanede hem ameliyata girinceye kadar, doktorlarla hasbihal ettim, aileyle bir arada oldum sonra da izinlerini alarak Ankara'ya geldim. Gereken müdahaleler yapılıyor, şu anda ameliyattalar. Rabbimin bu evladımıza şafi ismi şerifiyle muamele etmesi için sizlerden de dua istiyorum." ifadelerini kullandı.

  Cumhurbaşkanı sakatlanan çocuk için halktan dua istedi VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir