Euro
10.1262
0.04%
Dolar
8.5568
-0.03%
Altın
495.2
0.18%
Borsa
1.36
0.77%
Bitcoin
328.051
2.52%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı

  Antalya'da bir açılışta verdiği konser sırasında fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi yapan Ferhat Göçer, "25 yıl doktorluğun sonucu" dedi.
  • DHA
  • 16.09.2017 - 16:54
  Fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı

  Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde, yaya köprüsünün açılışında sahneye çıkan şarkıcı Ferhat Göçer, birbirinden hareketli ve duygulu parçalarla davetlilere coşkulu anlar yaşattı.

  Fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı #1

  İLK MÜDAHALEYİ KENDİSİ YAPTI

  Asıl mesleği doktorluk olan ve geçen günlerde Sağlık Bakanlığı danışmanlığına da atanan Ferhat Göçer, konseri sırasında baygınlık geçirerek yere yığılan 45 yaşındaki Kenan Akmansoy'a müdahale etti. Ferhat Göçer, sahneden inerek Akmansoy'un yanına gitti. Ferhat Göçer, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile birlikte vatandaşa ilk müdahaleyi yaptı.

  Fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı #2

  "NE GEREKİYORSA YAPTIK"

  Hastanın nabzını kontrol eden Göçer, kötü bir durum olmadığını, kalabalık ve sıcak yüzünden ani bir rahatsızlık geçirmiş olabileceğini söyleyerek sahneye yeniden döndü. Göçer, "Allah'a şükür ki bir sıkıntı yok. Sağlıkçı arkadaşlarımız ve başkanımız müdahale ediyorlar. 25 yıl doktorluk yapmanın sonucu bu. Ne gerekiyorsa yaptık. Endişelenecek durum yok" dedi.

  Fenalaşan hayranına ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı #3

  TABURCU EDİLDİ

  Hastanın önemli bir sağlık sorunu bulunmadığını Ferhat Göçer'den öğrenen Başkan Şükrü Sözen ve konsere gelenler, alkışla teşekkür etti.

  Başkan Sözen, daha sonra Akmansoy'la ilgilenerek ambulansla hastaneye gönderilmesini sağladı. Hastanede de Kenan Akmansoy'un önemli bir sağlık sorununun bulunmadığı belirtilerek taburcu edildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir