Petrol
83.81
-1.25%
Euro
17.683
-0.04%
Dolar
18.485
0.20%
Altın
965.29
-0.06%
Borsa
3266
0.00%
Bitcoin
349.817
-5.44%
19ºC
İstanbul
Hafif yağmur 19 C

  Kayseri'de palalı sürücü dehşeti

  Kayseri'de cezaevinden izinli çıkan bir kişi, kullandığı arabayla park halindeki 18 otomobile çarparak zarar verdi.
  • DHA
  • 29.09.2016 - 15:56
  Kayseri'de palalı sürücü dehşeti

  Kayseri de palalı sürücü dehşeti #1

  Kocasinan İlçesi Gevher Nesibe Mahallesi Tekin Sokak'ta meydana gelen olayda soyadı öğrenilemeyen İbrahim isimli kişi, yanında kız arkadaşı olduğu halde yönetimindeki 38 EY 975 plakalı otomobille Tekin Sokak'a girdi.

  PARK HALİNDEKİ ARAÇLARA ÇARPTI

  Burada kullandığı otomobille, sağ tarafta park halindeki araçlara çarpan sürücü, daha sonra geri giderek sokağın sol tarafında park etmiş otomobillere çarptı. Sokak içerisinde bir süre bu şekilde hareket eden otomobil, tekrar sokak içerisinde ilerleyerek, yine araçlara çarptı.

  Kayseri de palalı sürücü dehşeti #2

  Kayseri'de palalı sürücü dehşeti VİDEO

  KIZ ARKADAŞINI YANINA ALIP YAYA OLARAK KAÇTI

  Çevredekilerin sürücüyü çıkarmak için yaptığı müdahalede, elindeki palayla otomobilden inen sürücü, şok geçiren kız arkadaşını da yanına alarak yaya kaçtı.

  POLİS SALDIRGANIN PEŞİNE DÜŞTÜ

  Sevk edilen polis ekipleri, kaçan palalı saldırganın peşine düştü. Polis kovalamacası sırasında saldırganın elindeki palayı attığı öne sürüldü. Polisin saldırganı yakalamak için başlattığı çalışma sürüyor.

  Kayseri de palalı sürücü dehşeti #3

  "NE OLDUĞUNU ANLAMADIK, BİR ANDA SOKAK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ"

  Araçları zarar görenler, "Ne olduğunu anlamadık. Bir anda sokak savaş alanına döndü. Sesler üzerine dışarıya çıktığımızda araçlarımızın bu halini gördük. Otomobiliyle park halindeki araçlara çarparak zarar veren saldırganın, elinde palayla ve yanında kız arkadaşıyla kaçtığını gördük" diye konuştu. Park halindeki otomobillere çarparak kaçan İbrahim isimli kişinin, cezaevinden izinli olarak çıktığı öne sürüldü.

  Kayseri de palalı sürücü dehşeti #4

  Kayseri de palalı sürücü dehşeti #5


  Görüş Bildir