Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
502.338
-7.45%
1ºC
İstanbul
Kar 1 C

  Kendisini çekiciyle eve bıraktıran alkollü adam ödül aldı

  İzmir'de, piknik yaptığı arkadaşlarıyla alkol aldığı için çekiciye binerek evine giden Ali Unan'a, çekici ve vinç firmasından ödül verildi.
  • 18.04.2016 - 10:00
  Kendisini çekiciyle eve bıraktıran alkollü adam ödül aldı

  İzmir’in Buca ilçesinde yaşayan erkek kuaförü Ali Unan (56), her yıl katıldığı geleneksel deve güreşi şenliğinde arkadaşları ile piknik yapmış, günün sonunda alkollü araç kullanmamak için yanlarında çekiciyi de hazır bekletmişti. Eğlenceleri bittikten sonra yanındaki üç arkadaşıyla arabasına binip çekicinin üstüne çıkan Unan, 10 yıldır alkollü araç kullanmamak için çekici hizmeti aldığını belirtmişti.

  Kendisini çekiciyle eve bıraktıran alkollü adam ödül aldı #1

  BİR YIL ÜCRETSİZ ÇEKİCİ HİZMETİ HEDİYE EDİLDİ

  Sosyal medyada izlenme rekorları kıran Unan’ın bu davranışı, İzmir’de faaliyet gösteren bir çekici ve vinç firmasını harekete geçirdi. Alkollü araç kullanımına dikkat çeken eylemi nedeniyle Unan’a teşekkür eden firma sahibi Engin Arslan, hem Unan’a vinç maketi hediye etti, hem de kendisine bir yıl ücretsiz çekici hizmetinde bulunacaklarının sözünü verdi.

  Kendisini çekiciyle eve bıraktıran alkollü adam ödül aldı #2

  "ÇEVREME NİYE ZARAR VEREYİM?"

  Haberlerden sonra çok güzel yorumlar aldığını belirten Unan, "Birçok çekici arayıp teşekkür etti. Aldığım ödül çok anlamlı. İnsanların alkol aldıktan sonra mutlaka bir çekici çağırmasını ya da yanlarında alkol almayan bir kişi getirmelerini tavsiye ediyorum. Bir yıl boyunca ücretsiz çekici hizmeti sağlayacakları için de firmaya teşekkür ediyorum. Ben alkollü araç kesinlikle kullanmıyorum. Çevreme niye zarar vereyim ki?" dedi.

  Kendisini çekiciyle eve bıraktıran alkollü adam ödül aldı #3


  Görüş Bildir