Petrol
109.06
0.03%
Euro
17.4506
-0.44%
Dolar
16.6901
-0.05%
Altın
967.37
-0.26%
Borsa
2405
0.00%
Bitcoin
329.924
-2.47%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki süreç, iktidar

  Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki süreç, iktidar

  CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yeniden aday olduğu kongrede konuşan CHP Lideri, "İktidar olacağım" mesajı verdi.
  • AA
  • 09.02.2020 - 13:01

  CHP, “İstanbul’dan Türkiye’ye tek yön iktidar” sloganıyla Haliç Kongre Merkezinde 37'nci il kongresini gerçekleştiriyor.

  Kongre için merkezin açık hava etkinlik alanında 6 bin kişi kapasiteye sahip dev kompleks kuruldu. Katılımcılar, bu komplekste ağırlanıyor.

  Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki süreç, iktidar #1

  Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki süreç, iktidar ViDEO

  "İKTİDAR OLACAĞIZ"

  Kongrede bir konuşma yapan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, gelecek seçimlerde partisinin iktidara geleceğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

  Demokrasinin ağır yaralar aldığını görüyoruz. Bizlere düşen bir görev var. Bireysel beklentilerin tamamen ötesine çıkmak zorundayız. Her birimize düşen fedakârlık vardır. Özveriyle yola çıktık. Başarıyı özveriyle yakalayacağız. Hiç kimse unutmasın yüzyıl önce yolumuz nasıl Mustafa Kemal'in arkadaşlarıysa bundan sonra da öyledir. Yüzyıl sonra bize yakışan cumhuriyeti demokrasiyle taçlandırmak. Önümüzdeki süreç iktidar!

  "SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ"

  "Yeni bir çığır açtık, kararlı olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu ülkeye huzur ve kardeşliği getireceğiz, kimsenin kuşkusu olmasın. Yeni bir siyaset anlayışını getiriyoruz. Dünyaya bakışımız, insana bakışımız farklıdır; sevgi, barış, kardeşlik üzerinedir. Bu yoldan yürüyeceğiz. Hiçbir zaman endişeye kapılmadık. İnanıyorsak söylediğimiz her sözün arkasında kapı gibi duracağız."

  Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki süreç, iktidar #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir