Euro
9.7006
0.04%
Dolar
8.1108
0.06%
Altın
454.45
-0.1%
Borsa
1.378
0%
Bitcoin
513.037
3.91%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C

  Ressam Salvador Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor

  Dünyaca ünlü ressam Salvador Dali gibi birçok ünlü sanatçının eserlerinin sergilendiği Eskici Müzayede Resim ve El Sanatları Sergisi kapılarını açtı.
  • İHA
  • 27.02.2019 - 09:43
  Ressam Salvador Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor

  Marmaris önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Sergide dünyaca ünlü Pierre Auguste Renoir, Salvador Dali, Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Şeref Bigalı , Sabri Akça gibi ressamların eserleri, Eskici Müzayede Resim ve El Sanatlar Sergisi’nde sergileniyor.

  Ressam Salvador Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor #1

  ZİYARETÇİLERE AÇILDI

  Sergi düzenlenene kokteyl ile kapılarını açtı. Sergide ünlü tabloların yanısıra objeler, antikalar, retro ürünler ve el işi ürünler de yer alıyor. Sergi 1 Mart Cuma günü Marmaris’te bir ilk olan müzayede ile sona erecek.

  Ressam Salvador Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor #2

  ÜRÜNLER SATIŞA SUNULACAK

  Müzayedede bir liradan yüz bin liraya kadar ürünler satışa çıkarılacak. Organizasyon koordinatörü Sertaç Ay etkinlik hakkında bilgi verdi. Marmarislilerin ilgisinden memnun olduklarını belirten Ay, "Marmaris’te hem resim ve el sanatları sergimizi açtık, 1 Mart’ta da müzayedemizi gerçekleştireceğiz. Ünlü ressamların tabloları da müzayede de satışa çıkarılacak. Müzayedemizde objeler, antikalar, retro ürünler ve daha birçok ürünümüz olacak. Müzayedemizde bir liradan yüz liraya kadar açık arttırma usulü ile ürünler satılacak. Sergi açılışımıza ilgi çok yoğun oldu. Müzayedemizde Marmaris’te yapılan il müzayede olacak. Sergimizde birçok önemli eser var ama en başta Bedri Rahmi Eyüpoğlu’nun bir eseri var. Şeref Bigalı’nın eseri, dünyaca ünlü Salvador Dali’nin eseri var." dedi.

  Ressam Salvador Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir