Euro
9.7027
0.06%
Dolar
8.105
-0.01%
Altın
455.44
0.12%
Borsa
1.378
0.18%
Bitcoin
511.600
4.01%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 10 C

  Ebru Şallı'nın yeni aşkı evli çıktı

  Yeni sevgilisinin evli olduğunun ortaya çıkması üzerine açıklama yapan ünlü manken, 3 aydır birlikte olduklarını ifade etti.
  • Ajanslar
  • 19.07.2017 - 01:26
  Ebru Şallı'nın yeni aşkı evli çıktı

  Kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflarla başı epey ağrıyan Ebru Şallı'nın günler sonra yüzü güldü. Ancak Şallı'nın sevgilisi olan Uğur Akkuş adlı iş adamının evli olduğu ortaya çıktı.

  Posta gazetesinin iddiasına göre, Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş'un Gonca Derin Akkuş ile evli olduğu ortaya çıktı.

  Ebru Şallı nın yeni aşkı evli çıktı #1

  ORTAK AÇIKLAMA: 3 AYDIR BİRLİKTEYİZ

  Uğur Akkuş eşi Gonca Derin'in açıklamalarından sonra sevgilisi Ebru Şallı ile ortak bir basın açıklaması yaparak şunları söyledi; "Hakkımızda çıkan haberler doğrultusunda bu açıklamayı yapmayı uygun gördük. Biz 3 aydır seviyeli, dürüst, doğru, saygılı bir ilişki içindeyiz. Her şey açık ve ortada. Kimse kimseyi kandırmadığı gibi bir dava süreci olduğu için insanların özel hayatını etkilememek ve evlilik kurumuna duyduğumuz saygıdan dolayı zamanı gelince gereken detayları konuşmayı uygun görüyoruz. Ancak 3 yıl önce biten bir evlilik ve boşanma süreci olduğu için detayların fazla konuşulmamasını, bunu da basın mensuplarının anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz."

  Ebru Şallı nın yeni aşkı evli çıktı #2

  Ebru Şallı nın yeni aşkı evli çıktı #3

  Ebru Şallı nın yeni aşkı evli çıktı #4

  Ebru Şallı nın yeni aşkı evli çıktı #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir