Petrol
99.39
0.16%
Euro
18.5331
0.00%
Dolar
17.9475
0.05%
Altın
1.031
-0.09%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
432.053
0.77%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Eren Bülbül'ün annesinden Sezen Aksu'ya cevap

  Eren Bülbül'ün annesinden Sezen Aksu'ya cevap

  Acılı anne, Sezen Aksu'nun Eren Bülbül'ün fotoğrafı ve "Bir Çocuk Sevdim" şarkısının yer aldığı videoyu paylaşmasıyla ilgili konuştu.
  • 17.08.2017 - 07:27

  Eren Bülbül ün annesinden Sezen Aksu ya cevap #1

  Teröristlerin açtığı ateş sonucu evinin önünde şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün evinde acı dinmiyor. Anne Ayşe Bülbül gözyaşları içinde "Oy Eren'im" diye ağıtlar yakıyor.

  Sezen Aksu, PKK'lı teröristlerin şehit ettiği Eren Bülbül'ün fotoğrafı ve "Bir Çocuk Sevdim" şarkısının yer aldığı bir video paylaşmıştı.

  "SEZEN AKSU DA BİLİR BENİM NE ÇEKTİĞİMİ"

  Eren Bülbül'ün acılı annesi Ayşe Bülbül ise Aksu'nun paylaşımı için "Ben de bir çocuk sevdim. İçim yanıyor. Sezen Aksu da anne bilir benim ne çektiğimi" diye konuştu.

  Sabah'tan Gül Kireklo'nun haberine göre; Acılı anne en çok da ayağına giydiği Eren'in lastik papuçlarına bakıp ağlıyor. Eren'in diğer çocuklarından farklı olduğunu belirten anne Bülbül, şu ifadelere yer verdi:

  "EREN ÇOOK FARKLIYDI"

  "57 yaşındayım. 18 ay önce eşimi aniden kalp krizinden kaybettim . Onca çocuğumun içinde Eren sanki evin reisi oldu. Okula gider, günlük 50 liraya iş bulursa yevmiyeye gider, kazandığı parayı 'Al anne' deyip bana getirirdi. Kocam da yevmiyeyle çalışırdı. Son dönemde muhtarlık yaptı. Aylık 100 lira gelirle büyüttüm ben bu çocukları. Dağın tepesinde iki gözlü evde büyüttüm ben onu. Ne odası? Her şeyimiz o iki göz odadaydı. Ayakkabısı yoktu. Tepedeki evden Maçka'daki okuluna gidebilmek için 5 kilometre gidiş 5 kilometre dönüş 10 kilometre yol giderdi kara lastikleriyle.

  Eren Bülbül'ün annesinin yürek yakan ağıdı VİDEO

  "YAVRUM HEP ÇALIŞIRDI"

  Bütün köyün işine o koşardı. Ona hayvan otlatır, 'Al sana 2 kilo şeker' derlerdi. Fındık toplatır 'Al sana 2 kilo un' derlerdi. Sırtında sepeti hep çalışırdı yavrum. Yardıma koşmadığı insan yoktu."

  Eren Bülbül ün annesinden Sezen Aksu ya cevap #2(Eren'in kara lastikleri)

  "BOĞAZIMIZIN DERDİNDEYDİK"

  57 yıllık hayatında Trabzon'un dışına çıkmadığını söyleyen acılı anne "Ben 13 evladımı büyüttüm. Bazen önlerine koyacak ekmek bulamazdım. Ne İstanbul'u ne Boğaz'ı bilirim. Biz kendi boğazımızın derdindeydik" dedi.

  "ERDOĞAN'DAN GÜÇ ALIYORUM"

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı evine beklediğini söyleyen acılı anne "Kendi ellerimle kuymak yapacağım ona. Gelsin ben ondan güç ve cesaret alıyorum. Bana telefon etti ya güç verdi. Başımın üstünde yeri var, misafirim olsun" diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir