Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
346.500
-0.67%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez

  Oyuncu Sema Öztürk, ‘Karadayı’ dizisinde birlikte oynadığı Kenan İmirzalıoğlu'nu övdü.
  • 14.05.2015 - 17:13
  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez

  Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programı için soruları yanıtlayan Sema Öztürk, her kadın gibi mücevher kullanmayı sevdiğini söyledi.

  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez #1

  ‘Karadayı’ dizisine aslında çok geç kaldığını; ikinci sezonun sonuna doğru başladığını anlatan Öztürk, şunları anlattı:

  "Zor bir rolü; assolisti oynayacaktım. Deneme kaydı istediler. Şarkı söyledim orada. Sesim fena değil. Ama oynayacağım karakterin muhteşem bülbül gibi bir sese sahip olması lazımdı. Kayıt çok güzel geçti, şarkıcılarla bile yarıştım aslında. Rolü kaptım. Karadayı’ya girdiğime çok mutluyum. Dizi için rolde birbirimize saldırabiliyor, kavga edebiliyoruz. Gerçek hayatımızda çok güzel diyalogları olan birlikte eğlenmeyi, mutluluğu, acıyı sevgiyi paylaşan bir ekibiz."

  Güzel Oyuncu Sema Öztürk-Foto Galeri

  Sema Öztürk, Kenan İmirzalıoğlu’nun seyirciler gibi dizi ekibi tarafından da çok sevildiğini, kendisinin canlandırdığı ‘Süeda’ karakteri için "Kendini sevmeyen adam için kendisini gerçekten çok paraladı, çok şeyden vazgeçti. Ben mesela asla böyle bir şey yapmam. Erkeğin kadına olan ilgisi, şefkati iyi. Ama buradaki ‘Süeda’ erkeğin ilgisini almak için çok çaba sarfediyor. Tam tersine kaybediyor" diye konuştu.

  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez #2

  "KASLI VE YAKIŞIKLI ERKEĞE KİM HAYIR DER"

  Öztürk, ideal kilosunu korumak için yediklerine dikkat ettiğini, haftada en az 4 gün 7-8 kilometre tempolu yürüyüş yaptığını ve pilatesi çok sevdiğini anlatırken bir soru üzerine, "Kenan İmirzalıoğlu ile aynı dizide rol almak çok güzel. Birlikte rol aldığım bütün karakterlerim kaslı, iyi karakterli, iyi kalpli, çok yakışıklı olsa kim hayır der ki" karşılığını verdi.

  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez #3

  Sema Öztürk: Kaslı ve yakışıklı partneri kim istemez #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir