Dolar
6.8633
-0.0101%
Euro
7.8444
0.2351%
Altın
1808.38
-0.0596%
Borsa
117741.1
-0.5553%
G. Altın
399.379
-0.0055%
Bitcoin
63289.23
-0.704%
23ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 23 C
  Serdar Ortaç hasta yatağından seslendi İZLE

  Serdar Ortaç hasta yatağından seslendi İZLE

  Ünlü popçu Serdar Ortaç, hayranlarına hasta yatağından mesaj yolladı.
  • 27.06.2014 - 10:05
  Serdar Ortaç hasta yatağından seslendi İZLE

  Serdar Ortaç hasta yatağından seslendi İZLE #1

  Bir süredir kas ağrılarından şikayet eden popçu Serdar Ortaç, hastaneye giderek muayene oldu.

  "TWİTTER'IM ÇALINMADI"

  MS teşhisi konan Serdar Ortaç'a kortizon tedavisi uygulanmaya başlandı. MS hastası olduğunu doğrulayan ve tedavisine başlanan ünlü sanatçı, paylaştığı videoda hayranlarına, "Twitter hesabım çalınmadı" mesajı gönderdi.

  Serdar Ortaç hasta yatağından seslendi İZLE

  Serdar Ortaç'ın doktorunun açıklamasına göre,

  Acıbadem Maslak Hastanesi Nöroloji uzmanı Prof. Dr. Ayşe Sağduyu Kocaman, şarkıcı Serdar Ortaç'ın sağlık durumuna ilişkin, Multipl Skleroz (MS) hastalığının atak ve düzelmelerle seyreden formunda, atakların oluşturduğu nörolojik belirtilerin kortizon tedavisiyle düzeltilebildiğini ve atakların gelmesinin çeşitli tedavi yöntemleriyle önlenebildiğini belirterek, Serdar Ortaç'ın atak tedavisinin sürdüğünü ve belirtilerinin büyük oranda düzeldiğini bildirdi.

  "MS'İN DÜZELMELERLE SEYREDEN FORMUNDA"

  Kocaman yaptığı yazılı açıklamada, MS'in bağışıklık sisteminin merkezi sinir sistemini etkilemesi sonucu ortaya çıkan bir hastalık olduğunu kaydetti. "MS'in atak ve düzelmelerle seyreden formunda, atakların oluşturduğu nörolojik belirtiler kortizon tedavisiyle düzeltilebilir ve atakların gelmesi de çeşitli tedavi yöntemleriyle önlenebilir. Hastalığın tedavisine yönelik geliştirilmiş ve çok iyi yanıt alınan ilaç tedavileri bulunmaktadır. Hastamız Serdar Ortaç'ın da atak tedavisi sürmekte ve belirtileri büyük oranda düzelmektedir.Kısa zamanda tekrar normal yaşamına devam edecektir."

  Serdar Ortaç kimdir
  Serdar Ortaç haberleri

  Görüş Bildir