Petrol
109.2
-0.07%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
471.853
-3.09%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Serdar Ortaç: Kendimi kötürüm hissetmek istemiyorum

  Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
  • 17.07.2014 - 10:41
  Serdar Ortaç: Kendimi kötürüm hissetmek istemiyorum

  Serdar Ortaç: Kendimi kötürüm hissetmek istemiyorum #1

  MS hastası olan ve bir süredir tedavi gören Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde eşi Chloe Loughnan ile birlikte Emirgan'da görüntülendi.

  Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, şöyle konuştu:

  "TEDAVİ İŞE YARIYOR"

  "Tedavi işe yarıyor, kortizon güçlü bir ilaç ama Kıbrıs'a gidip konserimi verebildim. Bundan sonra büyük ihtimalle ömür boyu ilaç kullanacağım."

  Ortaç hastanede yattığı zaman paylaştığı fotoğraf, video ve yazılarla ilgili ise, "25 gün hastaneden çıkmadım. Her gün kortizon verdiler. Elimde Twitter var, yapacak başka bir şey yok. Adam 'Geber' diyor, ben de 'Sağ ol abi' yazıyorum, öyle vakit geçti" diye konuştu.

  Serdar Ortaç Kimdir 

  Serdar Ortaç Haberleri

  "BALAYINA GİTMEK YERİNE HASTANEYE TAŞINDIK"

  Hastanede olduğu sürede en büyük destekçisinin eşi olduğunu belirten sanatçı, "Düğünden üç gün sonra balayına gitmek yerine hastaneye taşındık. Kız daraldı ama Allah başımdan eksik etmesin. Her şeyimle ilgileniyor, ilaçlarımı saati saatine içiriyor, hakkını ödeyemem" dedi.

  Ortaç, bundan sonraki konserlerini iptal edip etmeyeceğiyle ilgili sorulara ise şöyle yanıt verdi: "Hiçbir konserimi iptal etmeyeceğim, edersem tazminat öderim. Tazminat ödemek istemiyorum, sağlığımdan kıymetli değil ama kendimi yatağa vurup kötürüm hissetmek istemiyorum. Ayağa kalkmak istiyorum ve kalkacağım da!"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir