Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
769.434
-1.58%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C
  Ayşe Arman Enver Aysever'le yeni kitabını konuştu

  Ayşe Arman Enver Aysever'le yeni kitabını konuştu

  Ayşe Arman, yeni kitabı çıkan Enver Aysever'le bir röportaj yaptı. Edebiyat üzerine konuşan ikili, Aysever'in kitabını tanıtmak için tişört giydi ama tişörtte de yazım hatalı bir slogan kullandı.
  • 20.09.2014 - 11:37

  Ayşe Arman Enver Aysever le yeni kitabını konuştu #1

  CHP'li gazeteci Enver Aysever'in CNN Türk'teki Aykırı Sorular adlı programı haftada tek güne indirilmiş, hafta sonuna alınan programın eğlence formatında devam etmesine karar verilmişti.

  ENVER'İN KİTABI İÇİN RÖPORTAJ YAPTI

  CNN Türk'te gözden düşen Aysever son günlerde çıkan yeni kitabını tanıtmak için ağırlıklı olarak sosyal medyayı kullanıyordu.

  Hürriyet yazarı Ayşe Arman da cumartesi röportajında Enver Aysever'e yer vererek kitabın tanıtımına yardımcı olmak istedi. İkili, uzun bir röportaj gerçekleştirdi.

  EDEBİYAT SLOGANINDA YAZIM HATASI

  Ağırlıklı olarak edebiyat üzerine yapılan röportajda, "Bu roman o kız okusun diye yazıldı" kitabını tanıtmak için tişört giyen ikilinin, tişörtündeki yazım hatası da dikkat çekti.

  Ayşe Arman'ın giydiği tişörtte "edebiyat her şeydir" yazılması gerekirken "her şey" ayrı değil bitişik olarak yazıldı. Edebiyat üzerine konuşulan, bir aşk romanının tanıtımı için yapılan ve hatta bu tanıtım için tişört bile giyilen röportajda "edebiyat" sloganında yazım hatası yapılması dikkat çekti.

  Ayşe Arman Enver Aysever le yeni kitabını konuştu #2

  Ayşe Arman Enver Aysever le yeni kitabını konuştu #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir