Petrol
110.44
1.22%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
477.568
-0.39%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C
  Gökçe Bahadır'a neden sevişmiyor eleştirisi

  Gökçe Bahadır'a neden sevişmiyor eleştirisi

  Oynadığı dizide fahişeyi canlandıran Gökçe Bahadır'ın hiç sevişmemesi eleştiri konusu oldu.
  • 04.11.2012 - 10:42

  Gökçe Bahadır a neden sevişmiyor eleştirisi #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Cuma günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir, konusu, müzikleri ve oyuncu kadrosuyla kısa sürede en çok izlenen diziler arasında girmeyi başardı. 

  Gökçe Bahadır'a neden sevişmiyor eleştirisi

  Gökçe Bahadır a neden sevişmiyor eleştirisi #2

  Gökçe Bahadır'ın dizi setinden  fotoğrafları

  Senaryosunu Yıldırım Türker'in yazdığı, müziklerini Sezen Aksu ve Demir Demirkan'ın yaptığı dizinin başrolünü ise Gökçe Bahadır ve İlker Kaleli oynuyor. Yaprak Dökümü'nde sürekli ağlayan bir kadını canlandıran ve bu sayede yıldızı parlayan Gökçe Bahadır, yeni dizisinde bambaşka bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

  GÖKÇE BAHADIR SEVİŞMİYOR

  Dizide bir fahişeyi canlandıran Gökçe Bahadır, seksi kıyafetleri, mimik ve konuşmalarıyla büyük bir hayran kitlesi kazandı. Güzelliğiyle ve oyunculuk yeteneğiyle beğeni toplayan ev Beren Saat'in yerini aldığı yorumları yapılan Bahadır'ın şöyle bir kusuru var: Bahadır sevişmiyor..

  DİZİ İNANDIRICILIKTAN UZAKLAŞIYOR

  Dizilerin rating uğruna sevişme sahnelerinden geçilmediği bir dönemde, konusu itibariyle sevişmeye çok uygun olduğu halde, Gökçe Bahadır'ın hiç yatak sahnesi olmaması sosyal medyada "Bu nasıl Fahişe" yorumlarına neden oluyor. Bu nedenle inandırıcılıktan uzaklaşan dizi, başörtülü bir kızın aşk hikayesinin anlatıldığı, ATV ekranlarında yayınlanan "Huzur Sokağı" karşısında her hafta rating sıralamasında kaybediyor.

  Gökçe Bahadır a neden sevişmiyor eleştirisi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir