Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
491.000
1.52%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

  Doğu Perinçek'ten Kılıçdaroğlu'na birleşme çağrısı

  Doğu Perinçek'ten CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ilginç bir çağrı geldi. Perinçek, Kılıçdaroğlu'nu işaret ederek "Telefonla arayıp ikna edin 'altı ok'ta birleşelim" dedi.
  • 18.11.2014 - 09:43
  Doğu Perinçek'ten Kılıçdaroğlu'na birleşme çağrısı

  Doğu Perinçek ten Kılıçdaroğlu na birleşme çağrısı #1

  İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Kılıçdaroğlu'na çağrı yaparak "altı ok"ta birleşme önerisinde bulundu. "Kılıçdaroğlu'na buradan çağrı yapıyorum. Sayın Kılıçdaroğlu, altı okta, cumhuriyetçilikte, milliyetçilikte, halkçılıkta, devletçilikte, laiklikte ve devrimcilikte birleşelim" diyen Perinçek, 24 saat içerisinde birleşmeye hazır olduklarını ve Ankara 'ya giderek Atatürk heykeli önünde birleşmeyi ilan edebileceklerini söyledi.

  "LAİKLİKLE, DEVRİMCİLİKLE BİRLEŞELİM"

  Kırklareli'de İşçi Partililerle bir düğün salonunda bir araya gelen Perinçek, şunları söyledi: "Kılıçdaroğlu'na buradan çağrı yapıyorum. Sayın Kılıçdaroğlu, altı okta, cumhuriyetçilikte, milliyetçilikte, halkçılıkta, devletçilikte, laiklikte ve devrimcilikte birleşelim. Ricciardone ile otelin arka odalarında birleşmeyelim. Oraya hiç birimizin yüreği sığmaz, ciğeri sığmaz, bilinci sığmaz. Açık bir birleşme çağrısı yapıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi 'nin bayrağındaki altı okta, o programda birleşelim"

  "TELEFONLA ARAYIP İKNA EDİN"

  Partililere Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarını arayarak ikna etme önerisinde bulunan Perinçek şöyle devam etti: "Telefonla Sayın Kılılıçdaroğlu ve arkadaşlarını ikna etmenizi öneriyorum. Hemen yarın buradan Ankara'ya giderek Atatürk Heykeli önünde birleşmeyi ilan etmeye hazırız. Arzu ediyorsa Kırklareli'de Atatürk heykeli önünde birleştiğimizi ilan ederiz."


  Görüş Bildir