Euro
10.1599
0.22%
Dolar
8.5536
0.06%
Altın
499
0.45%
Borsa
1.361
0%
Bitcoin
340.493
0.18%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi

  Siyasi partilere veda ziyaretlerinin ardından resepsiyonlar düzenleyen Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle buluşarak önemli mesajlar verdi. Bir araya geldiği muhabirlere imzalı saat hediye ederek veda etti.
  • 12.08.2014 - 11:57

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül görev süresinin 28 Ağustos'ta sona ermesi nedeniyle Meclis’te grubu bulunan siyasi partilere veda ziyaretleri yaptı. Gül şimdi de Çankaya Köşkü’nde düzenlenen veda resepsiyonlarıyla iş dünyası, sanatçılar, yazarlar, gazeteciler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini konuk ediyor.

  Resepsiyonların ilki dün gerçekleşti. Gül, Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi.

  ÖZEL BİR ANLAM ÇIKARMAYIN

  Gül'ün, 15 Ağustos’ta buluşacağı Cumhurbaşkanlığı muhabirleri resepsiyonu 11 Ağustos'a ertelenmişti. Gül, dün gazetecilere bu tarih değişikliğinden özel bir anlam çıkarılmamasını söyledi. Amacının veda resepsiyonlarında misafirleriyle daha fazla ilgilenmek olduğunu ifade etti.

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #2

  TEK TEK TOKALAŞTI, NEŞELİ BİR GÖRÜNTÜ VERDİ

  Muhabirlerle tek tek tokalaşan Gül'ün oldukça neşeli olduğu gözlendi. Abdullah Gül, Erdoğan sonrası Başbakan kim olacak tartışmaları sürerken gazetecilere 'neşeli' bir görüntü vermesinin yanında AK Parti'ye dönüşü ile ilgili ilk kez net açıklamalarda bulunmuş, "Bu partinin kurucusuydum. İlk başbakanı ve cumhurbaşkanıyım. Partiye dönmekten daha doğal bir şey yok" diyerek bundan sonraki pozisyonuna ilişkin önemli bir mesaj vermişti.

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #3

  MUHABİRLERE İMZALI SAAT

  Gül, ayrıca veda resepsiyonunda bir araya geldiği Cumhurbaşkanlığı muhabirlerine imzalı saat hediye etti. SEIKO marka saatin 842 TL değerinde olduğu öğrenildi.

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #4

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #5

  Gül Cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle bir araya geldi #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir