Euro
11.1351
-0.02%
Dolar
9.5856
0.01%
Altın
557.18
0.04%
Borsa
1.493
0.88%
Bitcoin
604.998
1.61%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 11 C
  Gürsel Tekin: Paralar Katar’da Azerbaycan’da hazır

  Gürsel Tekin: Paralar Katar’da Azerbaycan’da hazır

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, AK Parti'nin iktidar için farklı yöntemlere başvurabileceğini iddia etti.
  • 15.06.2015 - 18:46

  Gürsel Tekin: Paralar Katar’da Azerbaycan’da hazır #1

  7 Haziran genel seçimleri sonucunda resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti tek başına hükümet kuracak milletvekili sayısına ulaşamadı.

  18 MİLLETVEKİLİ GEREKİYOR

  258 milletvekili sayısına ulaşan AK Parti'nin tek başına hükümet kurabilmesi için 18 milletvekiline daha ihtiyacı vardı.

  GÜRSEL TEKİN'İN İDDİALARI

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, AK Parti'nin 18 milletvekilini transfer ederek 276 salt çoğunluğu yakalamak istediğini iddia etti. Tekin, konuyla ilgili şunları söyledi; “Bizim için namus kavramı çok değerlidir. Hiç kimse millet iradesiyle almış olduğu yetkiyi, milletin iradesini, kendi namusunu pazara çıkarabilecek aşağılık bir düşünce içinde olmasını düşünemiyorum. CHP’de asla olmaz ama MHP ve HDP’nin içinde de olacağına milyonda bir ihtimal vermek istemiyorum. AK Parti iktidarda kalmak için sadece para ile değil başka şeylerle de insanları kıskaca alabilirler.

  "PARALAR KATAR'DA AZERBAYCAN'DA HAZIR"

  AK Parti için ya iktidar ya iktidar. Ortası yok. Muhalefetin bedelinin ağır olduğunu biliyor. Her türlü kirli şeylere başvurabilir. Ama AK Parti için 30-40 milyon dolar hiçbir şey değil. Haram iş adamlarının gelecekleri söz konusu. Haram iş adamları bu işe hazır. Para da sıkıntı yok. Paralar Katar’da, Azerbaycan’da hazır.”

  Gürsel Tekin: Türkiye Suriye'ye giriyor


  CHP'li Gürsel Tekin'den Türkiye Suriye'ye girecek iddiası haberi

  Gürsel Tekin: Paralar Katar’da Azerbaycan’da hazır #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir