taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7093
6.3691
1417.32
102556.15
260.07

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

Üniversite öğrencisi Şule Çet'in ölümüyle ilgili dava için babası İsmail Çet; "Zanlıların müebbet almasını istiyorum, kravat indirimi almasınlar." dedi.

DHA | 04.12.2018 - 15:38..
Whatsapp ile paylaş

Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencisi Şule Çet'in ölümüyle ilgili hazırlanan iddianamede, zanlılar Çağatay A. ve Berk A. için ayrı ayrı ağırlaştırılmış ömür boyu ve 39 yıl hapis cezası istendi.

"39 YILA RAZI DEĞİLİM"

Kızının kendisine "Baba ben ayaklarımın üzerinde duracağım. Beni okut" demesi üzerine kızının arkasında durduğunu söyleyen İsmail Çet, "Bu yıl son senesiydi. Üniversiteyi bitirecekti. Ben elimden gelen imkanlarımı yaptım ama başımıza bu bela geldi. Bu katillerin evlatları yok mu ki bir insanın canı nasıl alınır? Ben 39 yıla da razı değilim. Bunların ömür boyu müebbet alması gerekiyor" dedi.

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

"ALIŞAMADIM, GELECEKMİŞ GİBİ DÜŞÜNÜYORUM"

Kızının ölümüne hala alışamadığını kaydeden İsmail Çet, "Gelecekmiş gibi düşünüyorum. Gelmesi mümkün değil. Başka insanların da canı yanmasın. Katillerin, mahkemeye çıkıp da takım elbise giyip, kravat takmasından verilen kararların düşürülmemesi bakımından hakimlerimize düşecek büyük kararlar var" diye konuştu.

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

"ADLİ TIP TEKRAR ELE ALSIN"

Adli Tıp Kurumu'nun verdiği rapora da değinen Çet, "Adli Tıp Kurumu'nun raporunda  bazı konulara katılmıyorum. Olmuştur ya da olmamıştır diyebiliyor. Bu bakımdan avukatımız da buna destek vermiyor. Savcımızın takipçisi olması iyi. Adli Tıp'ın bunu tekrar ele alması gerekiyor" dedi.

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

YATAĞINA FOTOĞRAFINI KOYDU

Şule'nin İstanbul'daki baba evinde kaldığı odasına kimse dokunmuyor. Evin dört bir yanına kızının fotoğraflarını asan babası, Şule'nin yatağına da büyük bir fotoğrafını koydu. Bu arada Şule Çet'in ölmeden birkaç ay önce küçük yeğeniyle çektiği görüntü de ortaya çıktı. Çet'in görüntülerde 2 yaşındaki yeğeniyle güldüğü görülüyor. Çet'in 29 Mayıs 2018'de kutladığı son doğum günü fotoğrafları da ondan geriye kalan hatıralar arasında.

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

Şule Çet'in babası istenen cezadan memnun değil

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir