Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
362.015
-0.40%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Call of Duty: Advanced Warfare geliyor

  Call of Duty: Advanced Warfare geliyor

  Call of Duty'in seri devamı olan Advanced Warfare'in beklenen fragmanı oyunun çıkmasına aylar kala yayınlandı. Serinin yeni oyunu bomba gibi geliyor.
  • 23.10.2014 - 11:48

  cod

  Call of Duty serisinin yeni oyunu beraberinde o kadar büyük değişiklikler getirmeye hazırlanıyor ki Sledgehammer Games'in kurucu ortaklarından olan Michael Condrey, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen "Best Buy Google Hangout" esnasında "Daha önce oynamadığınız bir Call of Duty deneyimine hazır olun" diyebilecek kadar ileri gitti.

  SINIRLARI ZORLAMAYA GELİYOR

  Oyuna üç yıldan fazla zaman harcadıklarını ve bu esnada çok fazla değişiklik yaptıklarını dile getiren Condrey şu şekilde konuştu; "Normalde olandan bir yıl fazla çalışma süremiz olması, sanıyoruz bazı şeyleri kökünden değiştirebilmemize olanak sundu. Öyle farklılıklar yarattık ki kimi oyuncuların sınırlarını fazlasıyla zorlayacağımıza şüphe yok!"

  FRAGMAN ŞİMDİDEN YAYINLANDI

  Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Advanced Warfare’ın çıkışına uzun bir süre olmasına karşın çıkış videosu şimdiden yayınlandı. Oyunseveleri paralı askerlerin ön planda olduğu hayali bir dünyaya götürecek olan Call of Duty Advanced Warfare’da Kevin Spacey gibi tanıdık yüzlerle de yollar sık sık kesişecek. 
  Oyunun çıkış videosunda da sıkça görünen Kevin Spacey, Advanced Warfare’de Jonathan Irons isimli karaktere hayat veriyor.

  Call of Duty - Advanced Warfare Fragman -İZLE

   

  DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ DEĞİŞİKİKLER GELİYOR

  Değişikliklerin en başında, seriyi takip edenlerin bildiği "exosuit" geliyor. Karakterlere insanüstü güçler sağlayacak olan bu sistem, oyunda daha önce hiç görülmemiş değişiklikleri gözler önüne serecek.

  PİCK 13 SİSTEMİ İLE BİRLİKTE ÇALIŞABİLECEK

  Haricinde, Pick 13 ve de Scorestreak gibi farklı modların da multiplayer içerisinde yer alacağından bahseden Condrey, Black Ops 2'de bulunan Killsreaks sistemi ile Scorestreaks sisteminin benzer olacağını ama belirli bir düşman yok etme sayısına nazaran, hiç ölmeden yok edilen düşman sayısının gerekli özellikleri açacağının altını çizdi. Scorestreaks mekanikleriyse artık Pick 13 sistemi ile birlikte çalışabilecek, giyilen cihaza özel oyun yapıları yaratılabilecek.

  4 KASIM'DA PİYASAYA ÇIKACAK

  Call of Duty: Advanced Warfare, 4 Kasım itibariyle Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 ve PC platformları için piyasaya çıkacak.


  Görüş Bildir