Petrol
106.82
-5.89%
Euro
17.3996
-0.78%
Dolar
16.9783
0.90%
Altın
967.59
-1.04%
Borsa
2375
0.00%
Bitcoin
332.941
0.41%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Otomobil altında kalan köpeği sokak köpekleri kurtardı

  İstanbul'da otopark girişinde yatan köpeği bir otomobil ezdi. Ezilen köpeğin imdadına ise yine sokak köpekleri yetişti.
  • İHA
  • 22.11.2018 - 11:50
  Otomobil altında kalan köpeği sokak köpekleri kurtardı

  Köpeği ezen araç bir müddet köpek üzerinde dururken aynı yerde bulunan köpeğin arkadaşları bir an olsun başından ayrılmadı. Talihsiz köpeğin arkadaşları tarafından kurtarıldığı anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

  Otomobil altında kalan köpeği sokak köpekleri kurtardı İZLE

  KÖPEĞİN ÜZERİNDE DURDU

  Olay, geçtiğimiz günlerse Eyüpsultan Göktürk Mahallesi İstanbul Caddesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, çevrede bulunan esnaf ve hayvanseverler tarafından beslenen 'Kara' isimli köpek kapalı bir otoparkın girişinde yatıyordu. Otoparka girmek isteyen bir araç yatan köpeğin üzerine doğru geldi. Yatan köpeği ezen araç bir müddet köpeğin üzerinde durdu.

  SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

  Araç altında kalan köpeği gören çevredeki köpekler de havlayarak adeta yardım istedi. Köpek araç altından çıkarılana kadar diğer köpekler başının ucundan ayrılmadı. O anlar ise bir iş yeri kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Otomobil altında kalan köpeği sokak köpekleri kurtardı #1

  "KÖPEĞİ EZEN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU YAPACAĞIZ"

  Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan SOHAYKO Derneği Başkanı E. Yasin Yılmaz, "Köpek kazadan sonra 4 gün boyunca ortalıkta görünmedi. Bulunduğunda tedavi altına alınıp ameliyat edildi. Köpeği ezen kişi hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Sorumluluk sahibi olmayan kişilerin verdiği bu zararlar hayvanseverlerin cebinden çıkıyor. Bu tür olaylar yüzünden yüzlerce kedi ve köpek telef oluyor ya da sakat kalıyor." dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir