Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
474.420
-1.43%
20ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 20 C

  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO

  Bodrum'da 1 Temmuz'da çekilen görüntülerde uçan bir cisim dikkat çekti. Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi yaptığı incelemeler sonucu görüntülerin kesinlikle bir UFO'ya ait olduğunu açıkladı.
  • 09.07.2014 - 14:15
  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO

  İlçede yaşayan Oya Öztürk tarafından Yokuşbaşı Mahallesi'nde 1 Temmuz'da saat 20.00'de çekilen seri fotoğraflar ile Begüm Bilgiç ve Emine Eren tarafından Ortakent Mahallesi'nde aynı gün saat 16.00'da çekilen görüntüler, Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi yetkilileri tarafından özel filtre analizi ve programlarla incelendi.

  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO #1

  ''CİSİMLER KESİNLİKLE DOĞAL FENOMENLERDEN DEĞİL''

  Merkezdeki yetkililer, cismin UFO olduğunu söyledi. Cismin fotoğraf ve görüntüleri de yayınlandı. Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan tarafından yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Kurumumuz tarafından bu seri fotoğraflar ve video üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan her türlü piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif incelemede, değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizleri sonucu, fotoğraflanan ve filme alınan cisimlerin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Ve cisimlerin kesinlikle venüs, çin feneri, kuş, leke, balon, fotomontaj, ışık yansıması, atmosferik fenomen veya yanılsama gibi açıklanabilir doğal fenomenler olmadığı belirlenmiştir.

  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO #2

  ''KESİNLİKLE UFO''

  Ayrıca cisimlerin karakteristik özelliği, formu, yapısı, manevrası, sessiz olması ve yerçekimini etkisiz kılan biçimde havada asılı durup, daha sonra hızla ortadan kaybolması hiçbir şekilde bilinen konvansiyonel araçlarla ve teknolojilerle uyuşmamaktadır. Filme alınan ve fotoğraflanan cisimlerin kesinlikle 'UFO' olduğu tespit edilmiştir."

  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO #3

  Sirius Uzay Bilimleri Merkezi: Görüntüdeki kesinlikle UFO #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir