Euro
10.0588
0%
Dolar
8.5305
0.06%
Altın
481
0.1%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
404.426
-0.32%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti

  Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti

  CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u ziyaret etti; Atatürk takvimi, Nutuk, Karikatürlerle Atatürk kitaplarını hediye etti.
  • DHA
  • 16.01.2019 - 14:10

  Fenerbahçe Ülker Stadyumu'nda bir araya gelen ikili, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. İmamoğlu, Koç'a Atatürk takvimi, özel baskı Nutuk, "Karikatürlerle Atatürk" ve "Sivas'ın 108 Günü" kitaplarını hediye etti.

  Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti VİDEO

  "KULÜPLERİMİZLE YOĞUN İLGİLENMELİYİZ"

  Görüşme sonrası kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, "İstanbul'un en büyük 3 markası Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'tır. Hazır böyle değerler varken İBB, çok da anlamlı münasebetler kuramadı kulüplerimizle. Büyük camia tarihine ulaşan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi unsurlarla daha yoğun ilgilenmeliyiz. Suni ortamlarda büyütülen ve farklı yere konumlanan kavramlar, çok tutarlı ve kalıcı olamıyor." dedi.

  Öte yandan, Ali Koç da 3 markanın daha da geliştirilmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.

  Ekrem İmamoğlu, Ali Koç u ziyaret etti #1

  ŞİKE KUMPASINA DESTEK VERMİŞTİ

  CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, uzun süre Trabzonspor Futbol Kulübü ve Trabzonspor Basketbol Kulübü'nde de yöneticilik yapmıştı.

  İmamoğlu,"Şike" kumpası sırasında 15 Temmuz sonrası kapatılan FETÖ'ye ait Samanyolu TV'nin vazgeçilmez konukları arasındaydı.

  İmamoğlu bazen konuk olarak bazen de telefon bağlantısı ile örgütün Fenerbahçe ile birlikte bazı kulüpleri hedef alan "Şike" kumpasına açıkca destek vermişti.

  Ekrem İmamoğlu, Ali Koç u ziyaret etti #2

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir