Euro
10.125
0.66%
Dolar
8.5902
0.76%
Altın
487.12
1.37%
Borsa
1.421
0.17%
Bitcoin
409.442
1.32%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı

  Antalya'daki hortum felaketinin 100 milyon lira zarara neden olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu konuda gerekenin yapılacağını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 27.01.2019 - 15:40
  • Güncelleme : 27.01.2019 - 15:40
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.

  İşte adaylar:

  Akseki: İbrahim Özkan

  Aksu: Halil Şahin

  Demre: Süleyman Topçu

  Döşemealtı: Emre Afacan

  Elmalı: Ümit Öztekin

  Gazipaşa: Adil Çelik

  Gündoğmuş: Mehmet Özeren

  İbradı: Hatice Sekmen

  Kaş: Mutlu Ulutaş

  Kepez: Hakan Tütüncü

  Konyaaltı: Gaye Doğanoğlu

  Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

  Manavgat: Hasan Öz

  Muratpaşa: Gökcen Özdoğan Enç

  Serik: Enver Aputkan

  Alanya: Adem Murat Yücel (MHP)

  Kemer: Yusuf Üras (MHP)

  Korkuteli: Ömer Niyazi İşlek (MHP)

  Finike: Nail Dülgeroğlu (MHP)

  Erdoğan'ın açıklamalarının satır başları şöyle:

  "Antalya'daki felakette hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Son günlerde yaşadığımız afetlerin ardından da Antalya'nın kutlu yürüyüşüne devam edeceğine inanıyorum. İlgili bakanlarım gerekli çalışmaları yaptı.

  100 MİLYON LİRA ZARAR VAR

  İl tespitlere göre 100 milyon maddi zarar olduğu tahmin edilmektedir. Gereği neyse bizler de yerine getireceğiz. Hortum gibi önüne gelen her şeyi yıkan rüzgarlar, dev dalgalar gibi afetler dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yaşanabiliyor. Bunlar için gereken önlemleri almak elimizdedir.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı #2

  Erdoğan: Antalya'daki zararın gereği neyse yapacağız ViDEO

  Antalya tercihini AK Parti belediyeciliğinden kullanarak yüzümüzü güldürmüş bir şehrimizdir. İlçelerdeki, mahallelerdeki tüm kardeşlerime şükranlarımı iletiyorum.

  ADAY TOPLANTIMIZ HAYIRLI OLSUN

  Aday tanıtım toplantımızın partimiz ve Antalyamız için hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki seçimlerde partimizi temsil edecek belediye başkan adaylarımıza muvaffakiyet temenni ediyorum. Bu seçimlerde 31 Mart'ta zillet ittifakını da illet ittifakını da layık oldukları yere göndermeye var mıyız?

  Antalya'nın bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacağına inanıyorum.

  HEM TURİZMLE HEM TARIMLA BİR MARKA

  Antalya gerçek bir dünya şehridir. Bu şehri ziyaret eden turist sayısı 12,5 milyon oldu. Dünyanın 4 bir yanından misafir ettiği turistlerle marka olan Antalya, tarım ürünleriyle de bir markadır. Antalya bizim de gururumuzdur.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı #3

  Antalya evsahipliği yaptığı G20 gibi Expo gibi dev organizasyonlarda ülkemizi mahçup etmemiştir. Biz bu Antalya'yı daha büyük başarılara hazırlamak istiyoruz.

  ANTALYA'YA 40 KAT TRİLYON YATIRIM YAPTIK

  Biz Antalya'yı en ileri hizmetlere kavuşturmak için geceli gündüzlü çalışıyoruz. 16 yılda Antalya'ya 40 kat trilyon yatırım yaptık. Laf değil bu, icraat.

  ŞEHİR HASTANESİ MÜJDESİ

  3 tane millet bahçesi projemiz bulunuyor. Antalya Kent Müzesi de ekim ayında tamamlanıyor. 11 sağlık tesisimizin inşası devam ediyor. 1000 yataklı şehir hastanesini de kazandıracağız. 19 yol projemizin yapımı sürüyor.

  TANKERLE KURUÇEŞME'YE SU GELİYORDU

  AK Parti Türkiye ve Antalya'ya bugüne kadar hizmet etmiştir, yatırım yapmıştır, eser kazandırmıştır. İktidar ve belediye el ele vermek suretiyle bu eserleri kazandıracağız. Biz birileri gibi istismar siyasetiyle ayakta kalmaya çalışmadık. Biz CHP belediyesinden İstanbul'da dev, vahşi çöplükleri aldık.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya adaylarını açıkladı #4

  Sular akmayan bir İstanbul. Yalova'dan tanker geliyor Kuruçeşme'ye su getiriyordu. Biz Istıranca Dağları'nı delerek İstanbul'a suyu getirdik. 
  2002 Kasımında milletimizin bize verdiği emaneti maziden atiye kurduğumuz köprüyle hep ileriye götürdük.

  Türkiye'yi 3,5 kat büyütürken, vatan topraklarının her karışının faydalanmasını sağladık. 81 ilimize ve 81 milyon vatandaşımıza hep aynı hizmeti götürdük. Türkiye'de her ilden, her ilçeden, her toplumsal kesimden oy alabilen tek parti AK Parti'dir.

  CHP'YE EN GÜZEL CEVABI ANTALYA VERECEK

  Eksiklerimiz, kusurlarımız, hatalarımız belki yanlışlarımız elbette olmuştur. Milletimize, ülkemizi olan sevgimizde samimiyiz. Ülke olarak 16 yılda yaşadıklarımızı gözümüzün önüne getirdiğimizde bunların sayısız örneğiyle karşılaşıyoruz. Bugün de sınırlarımızın içinde ve dışında mücadelemizi sürdürüyoruz. Ülkemizin bu mücadelesinin önündeki en büyük engel çarpık muhalefet anlayışıdır. Bu parti Gazi Mustafa Kemal'in istismarını yapmıştır. Demokrasi ve kalkınma yolunda atılan her adıma karşı çıkan CHP, bölücülerle hareket etmeye kadar vardı. Varsın yürüsün, en güzel cevabı bunlara Antalya verecek. Biz kimin kiminle yürüdüğüne bakıyoruz."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir