taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7485
6.3283
1463.55
104659.04
270.399
50159.56

Ece Erken, Şeyma Subaşı için ağır konuştu

Ünlü sunucu Ece Erken, Şeyma Subaşı hakkında açtı ağzını, yumdu gözünü...

Haber Merkezi | 23.10.2019 - 15:22..
Whatsapp ile paylaş

RR

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'ya dün katıldığı canlı yayın esnasında mesaj attı. Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesajın ardından Ilıcalı, canlı yayında ne yapacağını bilemedi. Subaşı'nın attığı o mesaj, konuşulmaya devam ediyor.

"BİZİ DE REZİL EDİYOR"

Bu olayla iligli bir yorum da Ece Erken'den geldi. Erken Şeyma Subaşı için çok ağır konuştu: "Ben güçlü kadın seviyorum. Bir erkeğe bağlı olmayan kadın seviyorum. Boşanmış artık... Deli gibi nafaka alıyor... Sevgili yapmış... Sevgilisiyle çıplaklığa varan boy boy fotoğraflar paylaşıyor bir yandan da eski eşle sürekli muhabbeti. Belki de canlı yayında olduğunu bildiği Acun'un rezil olması için yollanan bir mesaj. O mesajda çocuğun okul masrafı yok. Senin Miami otelin var...

Ece Erken Şeyma Subaşı için ağır konuştu ViDEO

"DİLENCİLİĞİ BIRAK"

Artık bu kadar da dilenciliğe düşmemeli bu durum. Biz kadınları rezil eden kadınların ortada olmamasını rica edeceğim. Bizim çalışmamız, kuvvetli olmamız ve erkeğin eline bakmamamız gerekiyor... Acun'un parası, senin değil Melisa'nın parası. Güçlü kadın olun. Çalışın, ekmeğinizi kazanın. Bir erkekten Miami'deki otel paramı öde diyecek kadar ezilmeyin, düşmeyin, rezil olmayın..."

Acun Ilıcalı canlı yayındayken Şeyma mesaj attı VİDEO

Şeyma Subaşı'dan mesaj açıklaması İZLE

 

Ece Erken, Şeyma Subaşı için ağır konuştu

Ece Erken, Şeyma Subaşı için ağır konuştu

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir