Petrol
112.63
1.49%
Euro
17.6211
0.54%
Dolar
16.642
0.70%
Altın
977.17
0.86%
Borsa
2558
1.12%
Bitcoin
352.463
-2.49%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na kontrollü darbe tepkisi

  Kanlı darbe girişimine kontrollü darbe diyen CHP Lideri'ne seslenen Bakan Bozdağ, bombardıman sürerken Meclis'te olduklarını hatırlattı.
  • Haber Merkezi
  • 11.04.2017 - 08:54
  Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na kontrollü darbe tepkisi

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, NTV'de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Funda Görey'in sorularını yanıtladı.

  KONTROLLÜ DARBE

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun darbe girişimine ilişkin "kontrollü darbe" sözlerinin hatırlatılması üzerine Bozdağ, darbe teşebbüsünü 80 milyon Türk halkının yaşadığını belirtti.

  Bakan Bozdağ dan Kılıçdaroğlu na kontrollü darbe tepkisi #1

  "BOMBALAR ATILDIĞINDA ORADAYDIK"

  Darbe girişimini CHP'nin de yaşadığına işaret eden Bozdağ, "Meclis'te CHP'nin genel başkan yardımcısı, grup başkanvekili vardı, beraberdik. Bombalar atıldığında oradaydık, o duyguları beraber yaşadık. Sokakta da vardı.

  KONTROLLÜ BİR KAÇIŞ VAR

  Sayın Kılıçdaroğlu da havaalanına iniyor ama oradan da kontrollü bir kaçış var. Onu da görüyorsunuz orada. 'Darbe olursa tankın üstüne çıkarım' diyen Kılıçdaroğlu, tanklara görünmeden bir yere gitmeye uğraşıyor." değerlendirmesinde bulundu.

  Bakan Bozdağ dan Kılıçdaroğlu na kontrollü darbe tepkisi #2

  "KONTROLLÜ DARBE DEMEK..."

  Bozdağ, her anına şahit olunan bir darbeye, "kontrollü darbe" denilmesini "Türk milletinin aklıyla alay etme" şeklinde nitelendirerek, bunun şehitlere de saygısızlık anlamına geldiğini vurguladı.

  Darbe gecesi Bekir Bozdağ: Mecliste öleceğiz VİDEO


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir