Euro
10.0635
0.91%
Dolar
8.5342
1.27%
Altın
481.24
-0.99%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
405.157
0.70%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  İmamoğlu'na 'CHP ile iş olmaz' diyen yaşlı kadın

  İmamoğlu'na 'CHP ile iş olmaz' diyen yaşlı kadın

  Sultanbeyli'nde "Sana börek yaparım ama oy vermem." diyen kadına Ekrem İmamoğlu, "Oyunuzu değil, duanızı istiyorum." dedi.
  • DHA
  • 16.01.2019 - 20:57
  • Güncelleme : 16.01.2019 - 20:57

  CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, ilçe gezilerine Sultanbeyli ile devam etti.

  Sultanbeyli Çarşamba Pazarı'na gelen İmamoğlu, burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. İmamoğlu, pazar gezisinin en ilginç diyaloğunu Maruze Keleş adlı bir vatandaşla yaşadı.

  "ERDOĞAN'A BAĞLI DEĞİLSEN OY YOK"

  Önce İmamoğlu ile geçim sıkıntısı üzerine bir süre sohbet eden Keleş, İmamoğlu'na "Sen Tayyip Erdoğan'a bağlı değilsen oy yok.” dedi.

  İmamoğlu'na 'CHP ile iş olmaz' diyen yaşlı kadın VİDEO

  "ONLARDAN İŞ OLMAZ"

  İmamoğlu'nun da “Ben Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayıyım.” demesi üzerine, Keleş, “Yok, yok onlardan iş olmaz. O Türkiye’yi yer bitirir. Tayyip Erdoğan biriktirdi, o da gelir yer. Aynı Suriyeliler gibi oluruz. Biz Suriyelileri kabul ettik ama bizi kimse kabul etmez. Ben 15 günlük evliydim. Evliliğimi anlamadım. Tüp kuyruklarında, yağ kuyruklarında  durduk. Onun zamanında her yer çöptü.” ifadelerini kullandı.

  İmamoğlu na CHP ile iş olmaz diyen yaşlı kadın #1

  "SANA BÖREK YAPARIM AMA OY VERMEM"

  Sohbetin devamında, ''Sana börek, kete yaparım ama oy vermem.'' diyen Keleş'e, İmamoğlu, ''Oyunuzu değil, duanızı istiyorum. Seçileceğim, gelip böreklerini, ketelerini yiyeceğim. Enerji alıp, 5 yıl deli gibi çalışacağım.'' şeklinde yanıt verdi.

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir