Petrol
111.95
0.75%
Euro
17.509
0.23%
Dolar
16.3402
-0.15%
Altın
970.72
-0.41%
Borsa
2438
0.00%
Bitcoin
469.680
-3.63%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi

  Mersin'de bir süre önce Almanya'dan dönüş yapan Ergün Yılmaz, dün gece arabasından iner inmez fenalaştı. 2 saat yerde kıvranan Yılmaz'a, olayı gören bekçi yardım etmedi.
  • 14.09.2014 - 16:13
  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi

  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi #1

  Mersin’de bir süre önce Almanya’dan dönüş yapan 40 yaşındaki Ergün Yılmaz'ın cesedi, otomobilinin önünde bulundu. Olay yerinin hemen yanındaki inşaatın bekçisinin gece yarısı otomobilinden inen ve yerde kıvranmaya başlayan Yılmaz’ı gördüğü halde sarhoş sanıp başının belayı girmesinden korktuğu için dokunmadığı ortaya çıktı.

  UZUN SÜRE YERDE KIVRANDI

  Alınan bilgiye göre gece yarısı B WI 210 Almanya plakalı otomobili ile Yenişehir İlçesi Güvenevler Mahallesi 1927 Sokak üzerine gelen Ergün Yılmaz otomobilinden indi. Uzun süre yerde kıvranan Yılmaz daha sonra hayatını kaybetti. Otomobilin ön sol lastiğinin patlak ve tamponunun kaza sonrası kırıldığı görüldü. Söz konusu adresteki bir inşaatta bekçilik yapan M.K.’nin ise olayı bizzat gördüğü ortaya çıktı.

  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi #2

  "ALKOLİKTİR DİYE ALDIRIŞ ETMEDİM"

  Olayı anlatan inşaat bekçisi M.K. şahsın gece saat 03.00'’te geldiğini ve sabah saat 05.00’i çeyrek geçeye kadar ağır ses yaptığını söyledi. Kendisinin alkoliktir diye aldırış etmediğini anlatan M.K. “O taraflı olmadım. Burada sarhoşlarla çok uğraşıyoruz. Başım ağrıyor. Aldırış etmeyince ondan sonra bir baktım sabah 08.00’de yüz üstü hala yatıyor. Ama arabası açık olunca kimse bir şeyler almasın diye etrafında sabaha kadar döndüm. Ondan sonra sabahleyin polisi aradım geldiler. Rahmetlik olmuş. Sarhoş diye başım belaya girer diye korktum. Canımı acıtıyorlar başımı ağrıtıyorlar” diye konuştu.

  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi #3

  EŞİNE, ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEYEMEDİLER

  İnşaat bekçisinin haber vermesi ile daha sonra olay yerine gelen polisler inceleme başlattı. Otomobilin ön sol lastiğinin patlamış olduğu ve ön tamponunun ise kaza sonrası kırıldığı görüldü. İncelemeler sırasında polislerden biri şahsın telefonunu arayan eşine öldüğünü söyleyemedi. Polis memuru, eşine önce hastaneye sonra ise polis merkezine gelmesini söyledi.

  KESİN ÖLÜM NEDENİ TESPİT EDİLECEK

  Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından ceset otopsi yapılmak üzere Mersin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Şahsın kesin ölüm nedeninin yapılan otopsi sonrası belirleneceği öğrenildi.

  Yerde iki saat can çekişen adama kimse yardım etmedi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir