Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
475.029
0.32%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Gözaltındaki polis müdürü: Son cüzümü anneler okusun

  Gözaltındaki polis müdürü: Son cüzümü anneler okusun

  Teslim olarak gözaltına alınan polislerden biri olan İsmail Arslan, "Hatm-i Şerif yarım kaldı" dedi.
  • 25.07.2014 - 11:05

  ismail arslan

  Cemaat'in, casusluk, yasa dışı dinleme ve özel hayatı ihlal gibi ağır suçlarla suçlanan polisleri gözaltında duygu sömürüsü yapmaya başladı. 

  ŞEHİT ANNELERİNE SESLENDİ

  Gözaltındaki İsmail Arslan şehit annelerine seslenerek yarım kalan hatm-i şerifi tamamlamalarını istedi. 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasının ardından görevden alınan emniyet mensuplarına yönelik operasyon sonrası teslim olan İsmail Arslan içeri girmeden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  İsmail Arslan: Son cüzümü annem okusun İZLE

  "KAÇAK FALAN DEĞİLİZ"

  14 yıldır emniyet teşkilatında görev yaptığını söyleyen Arslan, “Kaçak falan değiliz. Şark tayinim çıktığı için ev tutmaya gitmiştim. Çağırdılar geldim. Yaklaşık 11 yıl devletin okullarında yatılı okudum, devlet terbiyesiyle büyüdüm, devletim ‘gel’ dedi geldim. Kaçak falan değilim” şeklinde konuştu.

  HATM-İ ŞERİF YARIM KALDI

  Şehit olan kızlarımızın ailelerine seslenen Arslan, bu sırada duygulandı. Arslan, “Benim annem yok, lütfen beni evladı yerine kabul etsinler. Ramazan ayında sürekli annem için Hatm-i Şerif yapardım. Yarım kaldı. Annelere sesleniyorum; son 5 cüzü okusunlar. Hatmi bitirsinler. Önce kızlarına sonrada rahmetli anneme armağan etsinler” diye konuştu.Arslan yaptığı açıklamanın ardından emniyete giderek teslim oldu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir